"Полювання" триває: У Гібралтарі затримали яхту російського мільярдера

У Гібралтарі пришвартувалася та була затримана місцевою владою яхта Axioma, яка, за повідомленнями ЗМІ, належить власнику російської металургійної компанії ТМК мільярдеру Дмитру Пумпянському, передають Патріоти України.

Зазначається, що журналісти зазнімкували, як 72-метрове судно під прапором Мальти пришвартувалося в Гібралтарі. Як повідомляють журналісти, згідно з даними «панамських документів», Пумпянський є бенефіціаром холдингу British Virgin Islands, якому належить яхта Axioma. Ряд інших розслідувачів, зокрема, журналісти Forbes та спеціалізованого видання Superyacht Fan, також називають російського олігарха власником судна.

Згідно з заявами уряду Гібралтару, Axioma попросила дозволу зайти в порт і «підтверджено, що була заарештована провідним міжнародним банком у Верховному суді Гібралтару». Повідомляється, що яхта відчалила від берегів острова Антигуа в Карибському морі 27 лютого та три тижні перетинала Атлантичний океан перед тим, як зайти в Гібралтар.

Як зазначалося, введені Заходом санкції щодо російських олігархів у зв’язку із вторгненням рф в Україну 24 лютого спричинили масовий відтік розкішних яхт із Європи, причому деякі з них прямують до Мальдів, де немає договору про екстрадицію зі США.

І поскаржитися росіянам більше нікуди: Країни-боржники перестали погашати взяті у РФ кредити

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:27

Росія перестала отримувати виплати за боргами від інших країн, яким раніше видала міждержавні кредити. Все через введені Заходом санкції. Про це йдеться у звітних документах Міністерства фінансів Росії, які опинилися в розпорядженні видання РБК, переда...

Українці вже незабаром можуть залишитися без пенсії: Названо реальну причину

п’ятниця, 24 березень 2023, 17:50

Українці ризикують залишитися зовсім без пенсії вже найближчими роками. Грошей не вистачатиме не те що на високі, а й навіть на мінімальні пенсії. Пенсія може стати недоступною з кількох причин.Що підштовхує українців до "пенсійної прірви", і як її мож...