Потрібні робочі руки: Польща вдвічі збільшила кількість вакансій для українців, стало відомо, кого шукають

В Україні кількість вакансій в Польщі в порівнянні з травнем зросла в два рази. Найчастіше в сусідній державі пропонують роботу пакувальникам, різноробочим та співробітникам на склади, передають Патріоти України.

У квітні-травні кількість вакансій для українських заробітчан скоротилася удвічі, розповідає керівниця напряму з роботи з партнерами Jooble Олена Кирильєвніна.

Зростання пропозицій почалося в червні – кількість вакансій повернулася до рівня березня, і з кожним місяцем спостерігається істотний приріст. "Станом на середину жовтня в Польщі для українців відкрито понад 3600 вакансій. Найчастіше роботодавці шукають людей на виконання фізичної роботи, що не вимагає вищої або спеціалізованої освіти – пакувальників, різноробочих на будівництво і працівників на склади", – говорить Кирильєвніна.

Із 689 тис. застрахованих іноземців 507 тис. – українці. Це 75% усіх заробітчан, йдеться в даних польського соцстраху. "Такого масштабу в нашій історії не було", – заявила глава відомства Гертруда Усьцинська.

Головна причина такої тенденції – карантин, розповідає експерт у питаннях працевлаштування за кордоном Ярослав Мазур. Інші країни посилили вимоги й перестали приймати таку кількість заробітчан. А ось Польща приймає українців.

Джерело: Обозреватель

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Хіти тижня. США приготували нові "санкції з пекла": Журналіст пояснив, як Росію знищать фінансово

субота, 28 листопад 2020, 4:00

Після інавгурації Джо Байдена як президента США у Росії почнуться величезні проблеми. Як пише в блозі оглядач НВ Іван Яковина, відразу після початку президентства Байдена у США введуть так звані "санкції з пекла" - DAASKA (Закон про захист американсько...