Польща знов покращує умови для заробітчан з Нового року: Що варто знати українцям

З Нового року підвищується мінімальна погодинна ставка оплати праці. Тож українці зароблятимуть в середньому на 2 000 грн більше. Про це розповів генеральний директор компанії з працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Сегодня".

Зазначається, що понад 80% українських заробітчан, які обирають для роботи Польщу, найчастіше їдуть туди через вищу зарплату, ніж їм могли б платити в Україні.

"Чи будуть українці й надалі обирати Польщу, як країну трудової міграції, залежатиме від того, чи спростять процес працевлаштування і запропонують вищі зарплати західні сусіди Польщі", – пояснив Богдевич.

За його словами, нині на польських фабриках та заводах українським заробітчанам платять 25-40 тис. гривень та вище.

Зазначимо, що нині лідерами серед напрямків трудової міграції з України є Німеччина, Польща та Чехія.

Серед чоловіків найбільш популярні напрямки – Британія та Канада, а серед жінок – Італія та Іспанія.

"Подоїть" ще підприємців? Гетманцев заявив, що влада Зеленського обійдеться без кредиту МВФ

понеділок, 17 січень 2022, 23:56

Україна за відсутності додаткових потрясінь може пройти друге півріччя 2022 року без термінового укладання нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Так вважає голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Да...

Вже у лютому в Україні розпочнуться відключення газу: До чого готуватися пересічним громадянам

понеділок, 17 січень 2022, 21:45

Уже в лютому багато українських споживачів ризикують залишитися без постачання газу. Уряд підготував список, за яким відбуватиметься відключення газу. Назвали цей список завуальовано: "плановий графік постачання та використання природного газу в розріз...