Помста за українські ТЕС: Безпілотники вночі атакували Новочеркаську ДРЕС (відео)

Росія останнім часом сидить я залишити Україну без електрики. Однак це гра в котру можна грати вдвох

У ніч на понеділок в Росії сталася пожежа на трансформаторній підстанції Новочеркаської Державної районної електростанції. Два енергоблоки ДРЕС начебто тимчасово виведені з експлуатації. Про це заявив губернатор Ростовської області Василь Голубєв.

Велика електростанція на півдні Росії, ймовірно, атакована дронами.

Місцеві мешканці повідомили про звуки польоту дронів над областю, їх було не меншне десяти. Потім було чутно вибухи в районі Новочеркаської ДРЕС.

На відео видно вибухи, після них почалася пожежа.

Варто відзначити, що Новочеркаська ГРЕС (газова районна електростанція) - це найбільша теплоелектростанція та друга за потужністю після Ростовської АЕС електростанція у Ростовській області.

Травневі відключення світла: Ось чому українці лишилися без електрики саме зараз

понеділок, 20 травень 2024, 16:50

Багато українців обурюються, що відключення світла почалися, коли на енергосистему вже не тисне опалювальний сезон. І хоча це дійсно так, обстріли енергетичної інфраструктури російськими агресорами змусили енергетиків задіяти відключення саме зараз. Пр...

Саме час продати Путіна заради власного порятунку: Китай у квітні спіткав рекордний відтік капіталу

понеділок, 20 травень 2024, 16:42

У Сі Цзіньпіня залишається все менше часу на торги з Заходом, щоб обміняти відмову на підтримку воєнної машини Росії на порятунок економіки своєї країни. Відтік капіталу з Китаю у квітні поточного року погіршився до найбільшого показника з грудня 2016 ...