
Голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький попередив про декілька напружених тижнів в енергетиці. Свій прогноз стосовно ситуації в енергосистемі найближчим часом Кудрицький озвучив в ефірі телемарафону "Єдині новини" 7 грудня, передають Патріоти України.
"У нас попереду один-два ще таких напружених тижні можуть бути потенційно, особливо, якщо температури будуть низькими. Ближче до Нового року споживання вже спадатиме в системі", - зазначив голова правління НЕК "Укренерго".
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...