Попит перевершив найсміливіші очікування: У Фінляндії випустили пиво на честь вступу до НАТО

Фінська крафтова пивоварня Olaf Brewing оперативно відреагувала на актуальні події в їхній країні. Вона почала випускати пиво на честь вступу Фінляндії до НАТО, інформують Патріоти України.

Новий продукт компанії отримав назву OTAN, що з точки зору маркетингу закладає одразу кілька сенсів. Попит та ажіотаж довкола нового пива перевершив всі очікування підприємців.

Фінське пиво на честь вступу країни до НАТО

Процес вступу Фінляндії у НАТО блискавично отримав відбиток на рекламі товарів місцевого виробництва. Так, крафтова пивоварня Olaf Brewing, що розташована у місті Савонлінна, випустила на ринок пиво, назва й бренд якого перекликається з атрибутикою Північноатлантичного альянсу.

Новий бренд алкогольного напою отримав назву OTAN olutta. Тут закладено одразу декілька сенсів:

  • з фінської мови слова перекладаються, як "візьму пива";
  • назва є анаграмою Альянсу латинськими літерами (NATO);
  • французькою мовою абревіатура НАТО звучить саме OTAN.

Генеральний директор крафтової пивоварні розповів, що пиво на честь вступу країни до Альянсу поступило у продаж 16 травня. "Раніше ми не висловлювались на політичні теми. Втім зараз більшість жителів Фінляндії підтримують приєднання країни до НАТО, тому ми зважились на такий крок", – розповідає власник пивоварні Петтері Вянттінен.

За словами підприємця, така ідея назрівала вже давно, однак остаточно сформувалась після того, як вище керівництво Фінляндії ухвалило рішення про подачу заявки на вступ в Альянс.

Генеральний директор пивоварні зазначив, що на випуск тематичного пива повпливала не лише громадська думка, але й розташування підприємства. Річ у тім, що місто Саволінна постраждала від бомбардувань під час Другої світової війни. "Ми сподіваємось, що після вступу до НАТО такого ніколи не трапиться ні у нашому місті, ні по всій Фінляндії", – додав підприємець.

Попит на "натівське" пиво перевершив очікування

За словами Вянттінен, новий продукт одразу ж спричинив неабиякий ажіотаж. "натівське" пиво масово почали закуповувати продовольчі магазини, бари та ресторани.

До слова, пивоварня має намір відправити партію нової продукції також у "Пивний клуб" фінського парламенту. Крім того, у планах підприємства – постачати пиво Штабу оборонних сил Фінляндії та, можливо, канцелярії президента.

Серйозність ситуації розуміють усі: В Європі готуються до того, що росіяни повністю перекриють постачання газу - Лана Зеркаль

середа, 10 серпень 2022, 21:27

Юристка, дипломатка і радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль в інтерв'ю журналістці Олені Трибушній розповіла, що в Європі готуються до повного перекриття постачання газу Росією, передають Патріоти України. «Зараз усі в Європі готуються до то...

Росія на окупованих територіях отримала корисних копалин на $12 трильйонів - The Washington Post

середа, 10 серпень 2022, 20:59

Росія отримала корисних копалин з окупованих українських територій на суму $12 трильйонів. Це понад 60% вугільних родовищ, 11% нафтових і 20% газових, а також понад 40% покладів металів України. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти Украї...