Порятунок потопаючих - діло самих потопаючих: Кабмін розповів про скасування дитячих виплат

Уряд таким чином планує заощадити більше 48 мільйонів гривень.

У Кабінеті міністрів України проголосували за те, щоб скасувати соціальні виплати на дітей. Гроші, які в результаті цього будуть зекономлені, будуть спрямовані на інші потреби. Ця постанова була прийнята Кабінетом міністрів України на засіданні, яке пройшло в середу, 5 серпня, передають Патріоти України.

Повідомляється, що в результаті скорочення дитячих соцвиплат, що отримували діти фізичних осіб підприємців, які працюють за спрощеною схемою оподаткування і які належать до першої або другої групи платників, уряд заощадить більше 48 мільйонів гривень.

Повідомляється, що ті гроші, які будуть зекономлені, перерахують в якості додаткових коштів до Фонду держмайна для покриття витрат програми з приватизації державного майна. Крім вищевказаних коштів на програму виділять частину грошей з фонду боротьби з коронавірусною інфекцією в Україні.

Як відомо, цей вид матеріальної допомоги на дітей представникам дрібного бізнесу в Україні почали виплачувати в травні 2020 року в зв'язку з тим, що у дрібних підприємців виникли серйозні проблеми через пандемію коронавіруса і вони зазнали збитків, тим самим були позбавлені доходів на утримання своєї сім'ї. Щоб надати допомогу ФОП, державою було прийнято рішення надавати фінансову допомогу на дітей вік яких становить до 10 років включно.
За три місяці епідемії коронавіруса в країні, в якості грошової допомоги дітям було виплачено близько 554 мільйонів гривень. Тепер же, згідно з рішенням Кабміну, виплати будуть скасовані.

Genesis: У Німеччині представили концепт нової БМП

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:27

Новий тренд при проєктуванні майбутніх бойових платформ хочуть опанувати у США і навіть в Україні. Німецька компанія FFG Flensburger Fahrzeugbau у Фленсбурзі представила технологічний демонстратор колісної нової бойової броньованої машини під назвою Ge...

Українське "завтра": Польща назвала дату закриття всіх своїх вугільних шахт

п’ятниця, 25 вересень 2020, 22:44

Переговори між урядом і профспілками шахтарів тривали кілька днів і тепер угоду передадуть до Єврокомісії. Зазначається, що переговори між урядом і профспілками тривали кілька днів і тепер угоду передадуть до Єврокомісії. Глава профспілки «Солідарність...