Пощастило не всім: Стало відомо, в яких областях не переглянуть тарифи на комуналку

Перерахунок тарифів на комуналку не проводитимуть у п'яти обласних центрах - Полтаві, Сумах, Черкасах, Чернівцях та Миколаєві, передають Патріоти України.

Перерахунок тарифів відбувся в 16 обласних центрах України: у Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Кропивницькому, Львові, Одесі, Рівному, Тернополі, Харкові, Херсоні, Івано-Франківську, Хмельницькому, Чернігові та в Києві.

В грудні минулого року суми в платіжках зменшилися так:

• Для однокімнатних квартир відбувся перерахунок тарифів від 80 грн в Київській обл. і до 292 грн у Львівській обл.

• Для двокімнатних квартир від 110 грн в Чернігівській обл, до 435 грн в Дніпропетровській обл.

• Для трикімнатних квартир від 140 грн в Дніпропетровській обл, до 563 грн в Рівненській обл.

У Тернополі за рішенням органів місцевого самоврядування люди отримали знижку за послуги теплопостачання за три місяці: жовтень, листопад і грудень 2019 року.

Прем'єр зазначив, що зниження тарифів стало можливим завдяки зниженню цін на газ і появі відповідного механізму у місцевого самоврядування.

Хіти тижня. Експерти прогнозують подальший обвал нафти. За місяць до $​15 ​за барель​ і далі аж до $5, - Bloomberg ​

субота, 28 березень 2020, 17:30

При ціні Brent нижче $25 за барель резервних фондів Росії на компенсацію держбюджету вистачить приблизно на два роки. Світові ціни на нафту можуть продовжити знижуватися і досягти позначки в 5 доларів за барель. Про це повідомило агентство Bloomberg з ...

Експерти розповіли, що буде з доларом на наступному тижні

субота, 28 березень 2020, 16:15

Скуповувати валюту вже пізно, продавати ще рано, тому громадянам найкраще поки утриматися від будь-яких обмінних операцій. Що сталося з курсом за тиждень. Знецінюватися готівкова гривня продовжувала з суботи, але плавно – по 5-6 копійок у день. У вівто...