Пощастило не всім: Стало відомо, в яких областях не переглянуть тарифи на комуналку

Перерахунок тарифів на комуналку не проводитимуть у п'яти обласних центрах - Полтаві, Сумах, Черкасах, Чернівцях та Миколаєві, передають Патріоти України.

Перерахунок тарифів відбувся в 16 обласних центрах України: у Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Кропивницькому, Львові, Одесі, Рівному, Тернополі, Харкові, Херсоні, Івано-Франківську, Хмельницькому, Чернігові та в Києві.

В грудні минулого року суми в платіжках зменшилися так:

• Для однокімнатних квартир відбувся перерахунок тарифів від 80 грн в Київській обл. і до 292 грн у Львівській обл.

• Для двокімнатних квартир від 110 грн в Чернігівській обл, до 435 грн в Дніпропетровській обл.

• Для трикімнатних квартир від 140 грн в Дніпропетровській обл, до 563 грн в Рівненській обл.

У Тернополі за рішенням органів місцевого самоврядування люди отримали знижку за послуги теплопостачання за три місяці: жовтень, листопад і грудень 2019 року.

Прем'єр зазначив, що зниження тарифів стало можливим завдяки зниженню цін на газ і появі відповідного механізму у місцевого самоврядування.

Міжбанку: Гривня здає позиції

понеділок, 24 лютий 2020, 19:12

24 лютого котирування нацвалюти на відкритті міжбанку стартувало з 24,45 – 24,47 гривні за долар, на закритті торгів співвідношення встановилося на рівні 24,49 – 24,52 гривні за долар, зазначають Патріоти України.

Путін щось задумав? Будівельник "Північного потоку-2" раптово змінив маршрут

понеділок, 24 лютий 2020, 17:28

Російське судно "Академік Черський", яке здатне добудувати газопровід "Північний потік-2", не дійшовши до Сінгапуру, змінило пункт призначення, передають Патріоти України. Зокрема, трубоукладач, що належить "Газпрому", рухається у порт столиці Шрі-Лан...