Пощастило не всім: Стало відомо, в яких областях не переглянуть тарифи на комуналку

Перерахунок тарифів на комуналку не проводитимуть у п'яти обласних центрах - Полтаві, Сумах, Черкасах, Чернівцях та Миколаєві, передають Патріоти України.

Перерахунок тарифів відбувся в 16 обласних центрах України: у Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Кропивницькому, Львові, Одесі, Рівному, Тернополі, Харкові, Херсоні, Івано-Франківську, Хмельницькому, Чернігові та в Києві.

В грудні минулого року суми в платіжках зменшилися так:

• Для однокімнатних квартир відбувся перерахунок тарифів від 80 грн в Київській обл. і до 292 грн у Львівській обл.

• Для двокімнатних квартир від 110 грн в Чернігівській обл, до 435 грн в Дніпропетровській обл.

• Для трикімнатних квартир від 140 грн в Дніпропетровській обл, до 563 грн в Рівненській обл.

У Тернополі за рішенням органів місцевого самоврядування люди отримали знижку за послуги теплопостачання за три місяці: жовтень, листопад і грудень 2019 року.

Прем'єр зазначив, що зниження тарифів стало можливим завдяки зниженню цін на газ і появі відповідного механізму у місцевого самоврядування.

"Удар" був не останнім? У Міненерго повідомили, чи очікувати українцям нового зростання тарифів на світло

субота, 3 червень 2023, 14:10

Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України. "Про це мова не йде. Ми запропонували термін...

Хто після подорожчання електроенергії щомісяця платитиме на 500 грн більше: Озвучено єдиний вихід

субота, 3 червень 2023, 11:09

В Україні внаслідок різкого подорожчання електроенергії до 2,64 грн за кВт*годину (раніше за перші 250 кВт*година діяв тариф у 1,44 грн, а при споживанні більше - 1,68 грн) для частини сімей суми у платіжках різко збільшаться . Якщо в середньому сім'я ...