Поспішайте купувати: Долар опустився ще більше - свіжий курс валют

В Україні курс долара в середу, 23 жовтня, опустився на 9 копійок, передають Патріоти України.

Зокрема, середній курс гривні до американської валюти в продажу був встановлений на рівні 25,01 грн/$, свідчать дані банківських установ. Водночас середній курс продажу євро в банках опустився на 8 копійок і склав 27,96 грн/€.

Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо долара на позначці 24,84 грн/$. Порівнюючи з попереднім робочим днем американська валюта подешевшала на 13 копійок.

Курс гривні щодо євро НБУ встановив на рівні 27,65 грн/€. Таким чином, за день європейська валюта подешевшала на 25 копійок.

Однак вже наприкінці дня картина на валютному ринку України кардинально змінилась. Як то кажуть, хто не встиг, той спізнився.

4,5 тис км без підзарядки: Оприлюднено концепт фантастичного електрокара

п’ятниця, 15 січень 2021, 23:46

Особливий вплив на дизайнерів вплинули роботи Сіда Міда - американського художника, який створив концепт-арти для фільмів «Той, що біжить по лезу», «Чужі» і «Трон». У компанії S cuderia Cameron Glickenhaus представили концепт електромобіля, який вигляд...

Прийняте рішення є тимчасовим: Державного регулювання ціни на газ не буде - заступниця голови ОП

п’ятниця, 15 січень 2021, 22:42

Обмеження ціни на рівні 6,99 грн за кубометр газу не є державним регулюванням, інформують Патріоти України. "Впровадження на період карантинних обмежень державного регулювання ціни на газ для населення – це вкрай необхідний тимчасовий захід, і він є н...