Постачальники оприлюднили нові тарифи на газ: Скільки доведеться заплатити у квітні

В уряді розглядають декілька варіантів підвищення цін на газ для побутових споживачів. Дехто вважає, що відразу треба підвищувати до ринкових цін. В альтернативних варіантах пропонують поетапне підвищення вартості газу. Тим часом, компанії-постачальники опублікували нові тарифи на газ, які будуть діяти у квітні. передають Патріоти України.

Нові тарифи на газ оприлюднює видання ГазПравда. Отже, сьогодні на українському ринку газу залишилося 9 компаній-постачальників, причому левова частка українців купує газ в одного з цих дев'яти - компанії Нафтогаз. Саме до Нафтогазу, як до постачальника останньої надії, було переведено торік майже всіх споживачів після масового банкрутства облгазів. Таким чином, сьогодні 98% українських побутових споживачів купують газ саме у Нафтогазу.

Природно, що саме Нафогаза є сьогодні "законодавцем мод" на вітчизняному газовому ринку, в тому числі й диктує свої цінові умови. При цьому у Нафтогазу сьогодні один із найнижчих тарифів на газ - 7,96 грн/кубометр.

Таку ціну Нафтогаз утримує вже понад рік. При цьому у квітні вона залишиться незмінною. Залишили колишні тарифи на гази й інші підприємства. Загалом спектр тарифів на газ коливається від 7,7 грн/кубометр до 9,99.

При цьому дешевше, ніж Нафтогаз, пропонують свій товар дві компанії: ТОВ "ЕРУ ЛЮДЯМ" - по 7,7 і ТОВ "Енерджі Трейд Груп" - по 7,799 грн/кубометр.

Далі на третій ціновій позиції іде Нафтогаз із ціною 7,96 грн/кубометр. Ще дві компанії – ТОВ "Прикарпат Енерго Трейд" і ТОВ "Полтавагаз Збут" також утримують свої ціни нижче 8 гривень: 7,98 та 7,99 відповідно. Інші 4 постачальники виставили ціну на газ своїм споживачам вищу за 8 грн. Серед них такі компанії:

  • ТОВ "Львівенергозбут" – 8,2;
  • ТОВ "Київські енергетичні послуги" (YASNO) - 8,46;
  • ТОВ "Дніпровські енергетичні послуги" (YASNO) - 8,46;
  • ТАМ "Світгаз" - 9,99 грн/кубометр

Грошей на високі пенсії для всіх українців немає: прокурорам виплачують по 21 тисячі, а суддям – 96 тисяч

субота, 10 червень 2023, 9:50

В Україні середня пенсія на початок року становила 4,6 тис. грн. Грошей на значне підвищення виплат немає. При цьому залишаються групи "особливих" пенсіонерів, серед яких прокурори (в середньому одержують 21,5 тис. грн) та судді (отримують 96 тис. грн)...

Чи можна отримати субсидію за наявності заборгованості за комуналку: Юристи пояснили нюанси

субота, 10 червень 2023, 8:44

В Україні через складну економічну ситуацію багато громадян отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, передають Патріоти України. Житлова субсидія не призначається, у тому числі на наступний період, якщо домогосподарство має прострочену ...