Постачальники оприлюднили ціни на газ у листопаді: Кому доведеться платити вчетверо більше

Газопостачальні компанії України визначились із листопадовими цінами на газ, вартість доставки якого може зрости. Про це інформує «ГазПравда», передають Патріоти України.

«Нафтогаз України» продовжує продавати газ за ціною 7,96 грн за кубометр. Така ж ціна у компаній «Газпостачсервіс», «Тернопільоблгаз збут» та постачальника «останньої надії».

Найнижчі ціни за кубометр у листопаді у ETG.UA — 7,799 грн та Neogas — 7,80 грн. Найвищі ціни у Житомирської та Херсонської обласних енергопостачальних компаній — 13,5 грн за кубометр. Більшість компаній встановили ціни до 9 грн. за кубометр.

Газорозподільні компанії опублікували на своїх сайтах також проекти тарифів на 2022 рік. З цих даних випливає, що в середньому тариф на розподіл може зрости з нинішніх 1,44 грн за кубометр до 4,14 грн за кубометр.

Буде кілька ключових факторів: У НБУ розповіли, коли подешевшають кредити для українців

вівторок, 6 червень 2023, 8:38

Національний банк України опублікував свої прогнози на найближче майбутнє української економіки. Зокрема, НБУ покращив свій прогноз щодо ВВП на 2023 рік, а також розповів, чи можуть українці розраховувати на дешевші кредити у найближчому майбутньому.У ...

Від 1200 до 1700 євро: Які сезонні роботи пропонують українцям у Німеччині влітку

вівторок, 6 червень 2023, 8:10

Українці можуть непогано заробити, поїхавши на сезонні роботи до Німеччини. Це досить важка праця у полях та теплицях, проте рівень зарплат щороку приваблює багатьох іммігрантів, зокрема з України. За місяць роботи у полі можна отримати від 1200 до 170...