Постраждати може кожен! Не зарахували 11 років стажу до 2004 року: Журналістка розповіла деталі оформлення пенсії за віком

Журналістці Наталії Лігачовій, яка має майже 41 рік трудового стажу, під час оформлення пенсії не зарахували період до 2004 року, зазначають Патріоти України.

Лігачова повідомила у Facebook, що при підготовці документів її здивувало питання анкети: «Чи є ознаки того, що в якісь періоди не йшли відрахування до Пенсійного фонду».

Жінка була впевнена, що з 41 року необхідний страховий стаж, щоб вийти на пенсію у 60 років, має. Зазначимо, щоб оформити пенсію за віком, у 2022 році потрібно мати 29 років страхового стажу. У Пенсійному фонді виплати журналістці розрахували виходячи з 29 років та 6 місяців страхового стажу.

Заявниця навчалася у Київському держуніверситеті, до цього року працювала на заводі, потім були Держтелерадіо УРСР, Національна телекомпанія, кілька столичних газет. Тобто, людина була оформлена офіційно. І всі організації робили відрахування до Пенсійного фонду. Вона має трудову книжку з усіма записами. При цьому 11 років виробничого стажу залишилися «за бортом».

Журналістка готова збирати довідки та доводити свої 11 років роботи. Нагадаємо, після 1 січня 2004 року страховий стаж за періоди роботи обчислюють територіальні органи Пенсійного фонду за даними, що містяться у системі персоніфікованого обліку.

До 1 січня 2004 року страховий стаж визначається на підставі документів та законів, що діють до набрання чинності законом № 1058 «Про обов'язкове державне пенсійне страхування».

Не такі вже й "друзі": Китай різко скоротив експорт технологій у РФ на тлі санкцій США, - The Washington Post

середа, 18 травень 2022, 14:08

Китай вдвічі скоротив експорт технологій до Російської Федерації після введення санкцій урядом США. Міністр торгівлі США Джина Раймондо вважає, що Пекін насторожений щодо порушення торгових заборон. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти У...

Дефіцит палива і переплата у 50-100 разів за кілометр підштовхують 'революцію': В Україні шалено зріс попит на електромобілі

середа, 18 травень 2022, 13:36

Через брак пального та черги на заправках України лише за кілька тижнів попит на недорогі електрокари виріс більше ніж у 35 разів. За кілька тижнів гострого дефіциту пального та довжелезних черг на АЗС чимало українців замислилися про перехід на електр...