Постраждати може кожен! Не зарахували 11 років стажу до 2004 року: Журналістка розповіла деталі оформлення пенсії за віком

Журналістці Наталії Лігачовій, яка має майже 41 рік трудового стажу, під час оформлення пенсії не зарахували період до 2004 року, зазначають Патріоти України.

Лігачова повідомила у Facebook, що при підготовці документів її здивувало питання анкети: «Чи є ознаки того, що в якісь періоди не йшли відрахування до Пенсійного фонду».

Жінка була впевнена, що з 41 року необхідний страховий стаж, щоб вийти на пенсію у 60 років, має. Зазначимо, щоб оформити пенсію за віком, у 2022 році потрібно мати 29 років страхового стажу. У Пенсійному фонді виплати журналістці розрахували виходячи з 29 років та 6 місяців страхового стажу.

Заявниця навчалася у Київському держуніверситеті, до цього року працювала на заводі, потім були Держтелерадіо УРСР, Національна телекомпанія, кілька столичних газет. Тобто, людина була оформлена офіційно. І всі організації робили відрахування до Пенсійного фонду. Вона має трудову книжку з усіма записами. При цьому 11 років виробничого стажу залишилися «за бортом».

Журналістка готова збирати довідки та доводити свої 11 років роботи. Нагадаємо, після 1 січня 2004 року страховий стаж за періоди роботи обчислюють територіальні органи Пенсійного фонду за даними, що містяться у системі персоніфікованого обліку.

До 1 січня 2004 року страховий стаж визначається на підставі документів та законів, що діють до набрання чинності законом № 1058 «Про обов'язкове державне пенсійне страхування».

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...

НБУ підвищить офіційний курс долара до 40 грн: Українцям повідомили, коли це станеться

неділя, 4 грудень 2022, 23:55

До кінця 2022 року офіційний курс долара в Україні залишиться 36,6 гривні. Проте наступного року НБУ його, ймовірно, підвищить до 40 доларів. Швидше за все, це відбудеться ближче до закінчення 2023 року. Такий прогноз щодо курсу долара дала інвесткомпа...