Співзасновник і колишній генеральний директор "Яндекса" Аркадій Волож повідомив, що йде з компанії, передають Патріоти України.
Як повідомляє The Bell, прощальний пост Волож опублікував у внутрішньому порталі компанії і повідомив, що зараз рада директорів і менеджмент розробляють план реструктуризації компанії.
"У метушні останніх місяців я з вами так і не попрощався. Новий рік - гарний привід це виправити. Як ви знаєте, я вже давно не керую російським "Яндексом", а в цьому році мені й зовсім довелося залишити всі посади в компанії" - зазначив Волож.
Аркадій Волож потрапив під європейські санкції на початку червня 2022 року.
Незабаром після цього співзасновник компанії залишив раду директорів і пост генерального директора Групи компаній "Яндекса", а також керівні посади в міжнародних дочірніх структурах групи.
1 листопада 2022 року Нідерландські активісти заселилися в будівлю, що належить співзасновнику"Яндекса" Аркадію Воложе. Попри введені санкції, його нерухомість влада Нідерландів не чіпала. Однак активісти написали, що очевидно, держава не вважає пріоритетом обмеження прав російських мільярдерів. Поліція приїхала, поспілкувалася з ними і чіпати не стала.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...