Потрапив під конфіскацію: У Усманова забрали броньований автомобіль, яким возили Путіна

Можна безкінечно дивитися на те, як горить російський корабель, Bayraktar розстрілює колону російських танків і як європейські чиновники конфіскують майно путінських олігархів, передають Патріоти України.

Як повідомляє The Guardian, вчора, 29 березня, на Сардинії було конфісковано розкішний автомобіль наближеного до Путіна олігарха Алішера Усманова. Броньований Mercedes-Maybach S650 Guard за 600 тисяч євро вилучено на Сардинії у рамках санкцій ЄС.

Передбачається, що броньований автомобіль, куплений у 2018 році для «максимального захисту», міг використовуватися для перевезення Путіна під час «таємних візитів» на Сардинію, популярне місце для російських олігархів, особливо в районі Порто-Черво.

Алішер Усманов та Володимир Путін / © Getty Images

Чорний Mercedes-Maybach S650 Guard належав Алішеру Усманову, колишньому акціонеру футбольного клубу "Арсенал", і нещодавно був конфіскований поліцією в Порто-Черво на узбережжі Коста-Смеральда.

Мер Арзакени (Сардинії), Роберто Рагнедда повідомив італійській пресі на початку березня, що Усманов регулярно приймає у себе «глав держав, бізнесменів та діячів, які відіграють важливу роль в економіці, культурі, політиці та власності на світовому рівні».

Цікаве, що Алішеру Усманову не допомогло навіть те, що він свого часу пожертвував 500 000 євро регіональній владі Сардинії на боротьбу з Covid-19.

Місцева газета L'Unione Sarda повідомила, що на острові були конфісковані й інші активи олігарха, у тому числі вілла вартістю 17 млн євро в затоці Певеро і шість корпоративних автомобілів.

Вілла Алішера Усманова вартістю у затоці Певеро / © Getty Images

У тому, що Усманов близький до Путіна, сумніватися не доводиться. Окрім іншого, дружина Усманова – Ірина Вінер – була тренером з художньої гімнастики таємної коханки Путіна Аліни Кабаєвої.

Алішер Усманов та Ірина Вінер / © Getty Images

"Тучні роки" однозначно позаду: Рішення верхівки РФ після санкцій Заходу ще більше посилили дефіцит доходів

неділя, 5 лютий 2023, 20:15

Нафтові санкції, що почали діяти 5 грудня, попри очікування скептиків, виявились ефективними. Росія нині продає нафту майже за собівартістю, а 5 лютого набирають чинності наступні обмеження - діятимуть дві стелі цін на російські нафтопродукти. Дизельне...

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...