Потрібні руки: Кого в червні активно шукають і скільки платять українські роботодавці

В Україні все частіше шукають фахівців робітничих спеціальностей, які були дуже потрібні до вторгнення РФ в Україну. Про це йдеться в дослідженні кадрового порталу grc.ua, передають Патріоти України.

"У червні актуальних вакансій у цій сфері стало на 20% більше в порівнянні з попереднім місяцем. У загальній структурі всього ринку праці України частка вакансій сфери робочого персоналу становить 8% від усіх актуальних на порталі та входить до Топ-5 найзатребуваніших професійних сфер", — кажуть фахівці grc.ua.

За даними порталу, понад третину вакансій із робочих спеціальностей відкрито у Львові й області. На другому місці — Дніпро та область, а за ними слідує Донецька область.

Найчастіше підприємства шукають монтажників — 14% від усіх пропозицій, також відкрито вакансії для вантажників, комплектувальників, пакувальників товарів.

Щодо зарплат, то, як правило, таким спеціалістам пропонують у середньому 13,7 тис. грн. Проте зарплати стартують від 8,9 тис. грн — це середня зарплатна пропозиція для більшості робочих спеціальностей. Лише 16% компаній готові запропонувати спеціалістам 17,8 тис. грн на місяць, і лише 9% — зарплату на рівні 22,3 тис. грн і вище.

У grc.ua зазначили, що зарплата для слюсарів і механіків встановлена на рівні в середньому 20,8 тис. грн, для наладників — 18,5 тис. грн, а для операторів верстатів — 15,5 тис. грн. Різнороби можуть претендувати на оклад близько 14 тис. грн, така ж компенсація пропонується електрикам.

Охочих виділяти кошти все менше, але Україна має аргументи для збереження допомоги, - глава Мінфіну

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:43

Уряд може зазнати деяких труднощів із наповненням тієї частини державного бюджету-2024, яка пов'язана з наданням зовнішнього фінансування. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. «Охочих виділ...

Можуть спричинити харчові отруєння та шлункові захворювання: В Україну ввезли небезпечні соуси

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:14

На Тернопільщині виявили патогенний токсичний мікроорганізм Bacillus cereus у ввезених з Нідерландів соусах. Цей мікроорганізм може викликати харчові отруєння, шлункові захворювання тощо. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській обл...