Потрібні руки: Кого в червні активно шукають і скільки платять українські роботодавці

В Україні все частіше шукають фахівців робітничих спеціальностей, які були дуже потрібні до вторгнення РФ в Україну. Про це йдеться в дослідженні кадрового порталу grc.ua, передають Патріоти України.

"У червні актуальних вакансій у цій сфері стало на 20% більше в порівнянні з попереднім місяцем. У загальній структурі всього ринку праці України частка вакансій сфери робочого персоналу становить 8% від усіх актуальних на порталі та входить до Топ-5 найзатребуваніших професійних сфер", — кажуть фахівці grc.ua.

За даними порталу, понад третину вакансій із робочих спеціальностей відкрито у Львові й області. На другому місці — Дніпро та область, а за ними слідує Донецька область.

Найчастіше підприємства шукають монтажників — 14% від усіх пропозицій, також відкрито вакансії для вантажників, комплектувальників, пакувальників товарів.

Щодо зарплат, то, як правило, таким спеціалістам пропонують у середньому 13,7 тис. грн. Проте зарплати стартують від 8,9 тис. грн — це середня зарплатна пропозиція для більшості робочих спеціальностей. Лише 16% компаній готові запропонувати спеціалістам 17,8 тис. грн на місяць, і лише 9% — зарплату на рівні 22,3 тис. грн і вище.

У grc.ua зазначили, що зарплата для слюсарів і механіків встановлена на рівні в середньому 20,8 тис. грн, для наладників — 18,5 тис. грн, а для операторів верстатів — 15,5 тис. грн. Різнороби можуть претендувати на оклад близько 14 тис. грн, така ж компенсація пропонується електрикам.

Байден підписав закон, що передбачає виділення $12,3 мільярда на допомогу Україні

субота, 1 жовтень 2022, 7:55

Американський президент Джо Байден підписав закон про тимчасове фінансування, що передбачає, зокрема, виділення 12,3 мільярда доларів на допомогу Україні. Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого дому, передають Патріоти України. Вказується, що за...

Українцям пропонують погасити комунальні борги та погрожують не розпочати опалювальний сезон: Що робити

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:56

В Україні комунальні підприємства розіслали повідомлення, що у разі наявності заборгованості є ризик, що опалювальний сезон так і не розпочнеться. Для оплати пропонують підписати договір реструктуризації: він передбачає, що сім'ї будуть віддавати за ко...