Потужні морські катери для прикордонників та спецпризначенців виготовлятимуть за французькою ліцензією в Україні

Цей тип судів у півтори рази більше за малі броньовані катери ВМСУ, котрі виготовляє "Кузня на Рибальському", легкі та маневрені

Для Морської охорони Державної прикордонної служби України на території України буде розгорнуто спільне французько-українське виробництво катерів OCEA FPB 98, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВНУ.

Загалом розглядається виробництво близько 20 катерів для посилення охорони морських кордонів України. Голова МВС Арсен Аваков розказав про обговорення спільного виробництва з міністром фінансів Франції Бруно ле Мер:

“З міністром фінансів Франції Бруно ле Мером обговорили питання спільного виробництва в Україні патрульних катерів для наших прикордонників. Унікальність — алюмінієві кораблі, виробництво яких наразі відсутнє в Україні. Легкі та маневрові для моніторингу кордону та спецоперацій”, написав Арсен Аваков

OCEA FPB 98 мають довжину у 32 метри, за побажанням замовника можуть комплектуватись різними бойовими модулями та доглядовим човном.

Екіпаж OCEA FPB 98 MKI складається з 13 осіб, максимальна швидкість складає 35 вузлів, а дальність ходу – 1200 миль при швидкості у 12 вузлів. Також деякі показники можуть змінюватись в залежності від комплектації катеру.

Міжбанку: Гривня відвоювала кілька копійок

четвер, 28 травень 2020, 20:03

28 травня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 26,96 - 26,99, на закритті - на рівні 26,90 - 26,93, зазначають Патріоти України.

Більше міністрів, різних та гарних: В уряді України з'явиться міністерство з розвитку космічної галузі - РНБО

четвер, 28 травень 2020, 19:40

У рамках реформування оборонно-промислового комплексу створять профільне міністерство, також з'явиться посада віце-прем'єра - міністра розвитку стратегічних технологій та інновацій, серед повноважень якого будуть питання реформування ОПК та розвитку ко...