Потужний, маневрений та швидкий: Найбільший американський вертоліт пройшов перші морські випробування

Машина може перевозити на зовнішній підвісці вантажі масою до 12,2 тонни.

Корпус морської піхоти США провів перший етап випробувань перспективного важкого транспортного вертольота CH-53K King Stallion на морі, повідомляють Патріоти України.

Як пише Janes, перевірки, що визнані успішними, відбулися на початку червня 2020 року в Атлантичному океані на базі універсального десантного корабля «Уосп». King Stallion є глибокою модернізацією CH-53E. Розробка CH-53K, найбільшого американського вертольота, ведеться з 2006 року. Машина зробила перший політ в жовтні 2015 року, а з 2018 року до попередніх льотних випробувань King Stallion приступила Морська піхота США.

Максимальна злітна маса нового транспортного вертольота становить 39,9 тонни. Машина може перевозити на зовнішній підвісці вантажі масою до 12,2 тонни. Бойовий радіус вертольота становить близько 200 кілометрів. CH-53K, оснащений трьома двигунами GE38-1B, здатний розвивати швидкість до 315 кілометрів на годину.
Під час випробувань на морі фахівці перевірили вертоліт злетом і посадкою з палуби корабля «Уосп», запуском і вимиканням двигунів в умовах качки і підвищеної вологості, а також взаємодію бортових систем зв'язку CH-53K з системами зв'язку «десантника». В цілому під час випробувань, які зайняли два тижні, машина зробила 364 польоти з палуби «Уосп».

Додатково були проведені випробування на сумісність вертольота з заправним обладнанням на борту корабля. Крім того, техніки перевірили, чи поміщається вертоліт у всіх призначених для авіаційної техніки місцях на палубі десантного корабля і в його ангарах.

Скрепам наказано терпіти та не роптати: "Газпром" рятуватиметься від банкрутства за рахунок росіян

вівторок, 14 липень 2020, 21:58

Через світову кон'юнктуру кишенькова компанія Путіна наразі змушена продавати сировину за кордон дешевше собівартості. Рішення про індексацію цін на газ в Росії вже прийнято, зараз воно знаходиться в стадії оформлення. У квітні доходи Росії від експорт...

Нацбанк продовжує послаблювати гривню

вівторок, 14 липень 2020, 21:39

Офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 30,87 гривні (на 14 липня - 30,69 гривні). . Нагадуємо, Нацбанк на 14 липня послабив офіційний курс гривні до долара на 14 копійок, встановивши його на рівні 27,09 гривні.