У Кабміні розповіли, коли МВФ надасть Україні кредитів на $5,5 млрд

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук чекає швидкого початку дії програми розширеного фінансування з МВФ, передають Патріоти України.

Україна і Міжнародний валютний фонд в 2019 році домовилися про програму фінансування в обсязі $5,5 млрд. “Очікуємо, що в найближчі місяці (нову, - ред.) програму з МВФ буде розпочато”, - розповів прем'єр у кулуарах Українського сніданку в Давосі.

Зазначається, що прем'єр залишився задоволений переговорами президента Зеленського з керуючим директором МВФ Крісталіною Георгієвою, які пройшли напередодні.

Скрепи позеленіють від заздрощів: У США з нафти навчилися робити алмази

середа, 26 лютий 2020, 23:16

Щоб синтезувати алмази, дослідницька група почала з трьох типів порошку, витягнутих з поверхні танкерів, що перевозять нафту. Геологи зі Стенфордського університету зробили алмаз з нафти. Звучить як алхімія, але за умов правильного балансу вмісту речов...

"Беня" потирає руки: "ПриватБанк" можуть повернути Коломойському, - голова правління

середа, 26 лютий 2020, 17:56

Глава "ПриватБанку" Петро Крумханзл заявив, що існує реальний ризик повернення банку колишнім власникам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову. Також українські бізнесмени можуть домогтися в суді отримання "щедрої компенсації". Про це Крумханзл пові...