
В Україні тривають відключення електроенергії, спричинені наслідками російських ударів по українських електростанціях. Найскладніша ситуація зі світлом наразі у прифронтових областях. Там через постійні ворожі обстріли енергетики не завжди можуть безпечно виконувати ремонтні роботи. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповіла заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук, передають Патріоти України.
"Дуже часто ми маємо пошкодження енергетичної інфраструктури, повітряних ліній, мереж. Там і з ремонтами важче, бо не завжди енергетикам безпечно працювати", – сказала вона.
За словами Гринчук, ситуація з електроенергією по всій країни продовжує залишатися складною. Причиною цього є те, що росіяни починаючи з березня цього року здійснили дуже багато атак на об’єкти енергетичної інфраструктури. Ці удари були прицільними та завдали значних руйнувань. "Через це в системі зараз спостерігається дефіцит. Ми всі, на жаль, повинні терпіти погодинні відключення, часом аварійні відключення", – пояснила заступниця міністра.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...