
В Україні тривають відключення електроенергії, спричинені наслідками російських ударів по українських електростанціях. Найскладніша ситуація зі світлом наразі у прифронтових областях. Там через постійні ворожі обстріли енергетики не завжди можуть безпечно виконувати ремонтні роботи. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповіла заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук, передають Патріоти України.
"Дуже часто ми маємо пошкодження енергетичної інфраструктури, повітряних ліній, мереж. Там і з ремонтами важче, бо не завжди енергетикам безпечно працювати", – сказала вона.
За словами Гринчук, ситуація з електроенергією по всій країни продовжує залишатися складною. Причиною цього є те, що росіяни починаючи з березня цього року здійснили дуже багато атак на об’єкти енергетичної інфраструктури. Ці удари були прицільними та завдали значних руйнувань. "Через це в системі зараз спостерігається дефіцит. Ми всі, на жаль, повинні терпіти погодинні відключення, часом аварійні відключення", – пояснила заступниця міністра.
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...
У Росії загострюється паливна криза, яка охопила десятки регіонів. Водії змушені займати черги на автозаправках ще з раннього ранку, а в багатьох областях запроваджуються суворі обмеження на продаж пального, передають Патріоти України. За повідомленням...