
В Україні тривають відключення електроенергії, спричинені наслідками російських ударів по українських електростанціях. Найскладніша ситуація зі світлом наразі у прифронтових областях. Там через постійні ворожі обстріли енергетики не завжди можуть безпечно виконувати ремонтні роботи. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповіла заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук, передають Патріоти України.
"Дуже часто ми маємо пошкодження енергетичної інфраструктури, повітряних ліній, мереж. Там і з ремонтами важче, бо не завжди енергетикам безпечно працювати", – сказала вона.
За словами Гринчук, ситуація з електроенергією по всій країни продовжує залишатися складною. Причиною цього є те, що росіяни починаючи з березня цього року здійснили дуже багато атак на об’єкти енергетичної інфраструктури. Ці удари були прицільними та завдали значних руйнувань. "Через це в системі зараз спостерігається дефіцит. Ми всі, на жаль, повинні терпіти погодинні відключення, часом аварійні відключення", – пояснила заступниця міністра.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...