Можливий наступник глави Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, кандидат на пост від "Європейської народної партії" Манфред Вебер заявив, що виступає проти реалізації проекту газопроводу "Північний потік-2", повідомляють Патріоти України.
"Позиція моєї партії кришталево зрозуміла – ми не підтримуємо "Північний потік-2", тому що це посилює залежність від російського газу", – повідомив Вебер у ході дебатів напередодні виборів до Європарламенту.
За його словами, "Європейська народна партія" не вважає, що російський газопровід може стати хорошим проектом для майбутнього. "Зовнішня політика ЄС повинна ґрунтуватися на цінностях, а не на економічних інтересах", – резюмував Вебер.
Газопровід "Північний потік-2" пройде Балтійським морем, з'єднавши постачальників у Росії зі споживачами у Європі. Його протяжність становитиме понад 1,2 тис. км, пропускна спроможність — 55 млрд куб. м газу на рік. Дві гілки газопроводу мають бути побудовані до кінця 2019 року.
"Північний потік-2" піде в обхід транзитних держав — України, Білорусі, Польщі та інших східноєвропейських країн — через виняткові економічні зони й територіальні води Росії, Фінляндії, Швеції, Данії та Німеччини.
Проект оцінюють у 9,5 мільярдів євро. Його реалізує "Газпром" в альянсі з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell, Wintershall. Вони взяли на себе зобов'язання профінансувати "Північний потік-2" сумарно на 50%, тобто на 950 мільйонів євро кожен. "Газпром" надасть другу половину коштів — 4,75 мільярда євро.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...