Працюють у парі із iPhone: Розсекречено розумні окуляри від Apple (відео)

Чутки про те, що американська корпорація розробляє окуляри віртуальної і доповненої реальності, з'явилися навесні 2017 року.

Виробник iPhone до початку 2022 року запланував випуск розумних окулярів Apple Glass. Про це в новому випуску на своєму YouTube-каналі розповів блогер і інсайдер Джон Проссер (Jon Prosser), повідомляють Патріоти України.

Блогер зазначив, що довгий час збирав інформацію про новий девайс, спираючись на власні джерела, але тепер готовий розкрити всі дані. Гаджет отримає окуляри з вбудованим дисплеєм і камерою, з якими можна буде взаємодіяти з допомогою жестів. Також пристрій може мати підтримку бездротової зарядки і LiDAR, як у iPad Pro 2020. Проссер вважає, що новий аксесуар назвуть Apple Glass.

Користувач буде взаємодіяти з гаджетом приблизно так само, як і з Apple Watch: для роботи окулярів необхідний спарений з ними iPhone. Вартість аксесуара стартує з 499 доларів, споживач отримає можливість модернізувати Apple Glass - наприклад, докуповувати і міняти лінзи.

За інформацією Проссера, Apple планувала випустити окуляри на заході восени 2020 року, проте через пандемію коронавіруса терміни випуску пристрою були зрушені. У зв'язку з цим автор вважає, що традиційна осіння презентація Apple може бути перенесена з вересня на жовтень.

Чутки про те, що американська корпорація розробляє окуляри віртуальної і доповненої реальності, з'явилися навесні 2017 року. У мережі опублікували закритий звіт Apple, який перераховує інциденти зі співробітниками під час роботи. У документі повідомлялося, що кілька інженерів компанії скаржилися на біль в очах після тестування невідомого прототипу - журналісти побачили в цьому повідомленні натяк на розумні окуляри.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

Готуйте кишені: Українців у листопаді чекає новий курс долара, аналітик назвав ціну

четвер, 22 жовтень 2020, 9:53

У листопаді вартість американської валюти в Україні коливатиметься в межах 28,5-28,8 грн/$. Так, валюта може додати в ціні близько 20-30 копійок. Однією з основних причин, зазначає в коментарі аналітик Єгор Комов, є нова хвиля пандемії коронавірусу, п...