Правила для обмінників в Україні знову посилять, нардеп анонсував податкову новацію

В Україні планують ще більше посилити правила для обмінників. Їх можуть зобов'язати сплачувати авансом податок із прибутку у вигляді трьох мінімальних зарплат, тобто 19,5 тис. грн на місяць. Це може поповнити український держбюджет на мільярд гривень на рік. Про це повідомив голова парламентськог Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп Данило Гетманцев ("Слуга народу"), передають Патріоти України.

За його словами, відповідний законопроєкт запропонував Національний банк України (НБУ). Нардеп пояснив, що авансовий платіж можна буде відняти з фактичного податку на прибуток за підсумками діяльності. Але якщо розмір податку виявиться меншим або прибутку зовсім немає, аванс все одно не буде повернено.

"У разі підтримки законопроєкту парламентом бюджет щомісяця отримуватиме фіксовану суму в розмірі 3 мінімальних зарплат за кожен пункт обміну. Надходження становитимуть близько мільярда гривень на рік", – зазначив Гетманцев.

За його словами, обмін валют в Україні завжди вважався одним із найприбутковіших бізнесів, особливо в кризові часи, пов'язані з об'єктивним чи штучним коливанням курсу гривні. Проте за 2021 рік небанківські обмінники заплатили лише 7 млн грн податку на прибуток, або близько 1,7 тис. грн на рік у середньому з одного з 4 тис. обмінників.

Росіяни можуть радіти "досягненню": ЄС може відключити останній великий банк РФ від SWIFT - Bloomberg

субота, 24 вересень 2022, 22:15

У Євросоюзі розглядають нове посилення фінансових санкцій проти Російської Федерації, інформують Патріоти України. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на дипломатів, знайомих з ситуацією, останній великий державний банк РФ можуть відключити від міжнар...

Інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи у Польщі зріс на 600% за два дні, але їх наймати не хочуть

субота, 24 вересень 2022, 17:28

Інтерес росіян до роботи у Польщі зріс на 600% після оголошення мобілізації. Польські рекрутери не прагнуть наймати громадян РФ із солідарності з Україною, передають Патріоти України. За останні два дні інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи в ...