Про що мовчить "антикорупціонер" та член наглядової ради УЗ Лещенко: Хронічно збиткова "Укрзалізниця" закуповує дизпаливо за завищеною ціною, - ЗМІ

Екс-журналіст та екс-нардеп за старою звичкою не втомлюється викривати зраду усюди в Україні, крім свого нового "хлібного місця", де за численними експертизами щорічно розкрадаються мільярди гривень.

Член Наглядової ради «Укрзалізниці», відповідальній за боротьбу з корупцією, Сергій Лещенко «не помічає» закупівлю держкомпанією дизпалива за завищеною ціною. Про це йдеться в матеріалі «Укрзалізниця». Примус до ефективності», передають Патріоти України.

За інформацією журналістів, члени наглядової ради «Укрзалізниці» кілька місяців обговорювали проєкт консолідованого фінансового плану компанії, який після затвердження урядом влітку поточного року був розкритикований фахівцями.

Зокрема, гендиректор Федерації роботодавців транспорту України Володимир Гусак звернув увагу, що план не містить жодної конкретної цифри і показника щодо операційної ефективності УЗ. Але в ньому передбачена закупівля дизпалива для «Укрзалізниці» за значно завищеною ціною, що, чомусь, «не помітив» головний антикорупціонер в Наглядовій раді – Сергій Лещенко.

«Запланована закупівля 238 тис. тонн дизельного палива за середньорічною ціною 29,1 тис. грн за тонну (з ПДВ), хоча середня оптова ціна дизпалива в 2020 році становить менше 20 тис. грн за тонну з ПДВ. Цю «дивину» з корупційним відтінком упритул не помітив головний борець з корупцією на залізниці ексдепутат Сергій Лещенко, член відразу двох комітетів – з корпоративного управління і антикорупції та комплайенсу», - повідомляє «Главком».

За інформацією видання, результатом діяльності Сергія Лещенка в Наглядовій раді за пів року є те, що він намагався розібратися в роботі структур безпеки «Укрзалізниці», а потім підготував «революційну» пропозицію перейменувати Департамент економічної безпеки в Апарат директора з економічної безпеки «Укрзалізниці». Наглядова рада ініціативу підтримала. «Як це допоможе розслідуванню величезної кількості кримінальних справ (тільки в НАБУ – 21 справа на 1,1 млрд грн збитку) незрозуміло», – зазначається в матеріалі.

Джерело: Главком

Не лякайтесь, не все так погано: В Україні по-новому відкриватимуть і закриватимуть банківські рахунки

понеділок, 25 листопад 2024, 13:15

В Україні оновили правила, що стосуються відкриття та закриття рахунків у банках і небанківських установах. Про це йдеться в постанові правління Національного банку (НБУ) №135 19 листопада, передають Патріоти України. Тепер для виконання цих операцій б...

Пощастило найбільше: Де в Україні проживають найбагатші пенсіонери (інфоргафіка)

понеділок, 25 листопад 2024, 12:30

В Україні проживає понад 10 мільйонів пенсіонерів. Згідно з даними Пенсійного фонду України, найбільший середній розмір пенсійних виплат зафіксовано в Києві, передають Патріоти України. У ПФУ поділилися, що станом на 1 жовтня 2024 року середня пенсія в...