Проблема зараз не в кількості: Експерт пояснив, чому Україні зараз не потрібно купувати електроенергію в ЄС

Україна у разі потреби може купувати електроенергію в країнах ЄС, адже наші енергосистеми синхронізовано, однак зараз робити цього не варто. Про це у коментарі розповів директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко, передають Патріоти України.

«Станом на сьогодні проблема не у кількості виробленої електроенергії, а у її транспортуванні – саме електрошляхи були найбільш пошкоджені під час обстрілів. Тому купувати електроенергію за кордоном немає потреби, натомість необхідно закуповувати у закордонних партнерів обладнання для ремонту», – пояснив експерт.

За словами Олександра Харченка, сьогодні Київ отримує електроенергію завдяки тому, що в Україні існує розгалужена система електромереж, яка дозволяє переключати навантаження. Якби вона такою не була, пів України взагалі би лишилося без електропостачання.

В Україні перерахують усі пенсії: Кому додадуть тисячі та який графік підвищення

понеділок, 25 вересень 2023, 7:24

В Україні 2024-го не лише підвищать мінімальну пенсію, але також проведуть індексацію для всіх пенсіонерів. Індексація відбудеться за новими правилами, проте її деталі досі не розкрито. При цьому, ймовірно, в результаті введення нових правил розмір інд...

"Скриплячі зубами": Польща підготувала транзитні коридори для українського зерна – Дуда

понеділок, 25 вересень 2023, 5:58

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що уряд створив транзитні коридори для експорту українського зерна до країн, які його потребують, повідомляють Патріоти України з посиланням на PAP. За його словами, підготовленні спеціальні транзитні коридори, завд...