
Отримавши перший за 25 років і рекордний за всю історію збиток, російський гігант "Газпром" розпочинає розпродаж майна.
У середу компанія оголосила про пошук покупців на великі об'єкти нерухомості в Москві та Підмосков'ї. Серед них - офісні будівлі на вулиці Будівельників, санаторно-курортний комплекс "Імперіал Парк готель & Спа" в поселенні Первомайське, село Рогозіно, нежитлові приміщення першого поверху в будинку на Новочеремушкінській вулиці, а також автостоянка на 96 місць поблизу головного офісу компанії в Москві.
Рішення ухвалено нібито "з урахуванням завершення переїзду компаній Групи "Газпром" у Санкт-Петербург", пояснила прес-служба компанії.
Днями контрольований державою газовий гігант Росії "Газпром" повідомив про свій перший щорічний чистий збиток з 1999 року через скорочення постачань до Європи та зниження цін на паливо.
Згідно зі звітом про прибутки та збитки, група "Газпром", до якої також входять нафтові та енергетичні підприємства, торік оголосила про збиток у розмірі 629 мільярдів рублів (6,84 мільярда доларів) порівняно з чистим прибутком у 1,23 трильйона рублів у 2022 році.
Акції енергетичної компанії впали на 4,4%, що стало найрізкішим падінням більш ніж за рік, на тлі побоювань ринку з приводу її дивідендних перспектив. Найбільшим акціонером "Газпрому" є уряд Росії, чий бюджет перебуває під тиском через зростаючі військові витрати та західні санкції.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...