
Офіс генерального прокурора відстояв у Верховному Суді 1 мільярд гривень активів держави у справі АТ КБ «Приватбанк» та фактично попередив вибуття ще 28 мільярдів гривень за аналогічними позовами. Про це написала у Facebook Ірина Венедіктова, передають Патріоти України.
За словами Венедіктової, Офіс генпрокурора «продовжить боротись за збереження цих коштів в Печерському районному суді, куди було передано цю справу». «Нагадаю, мова йде про депозити осіб, які підпали під ознаки пов’язаних з банком. Кошти у ході націоналізації «Приватбанку» були списані за загальноєвропейським механізмом «bail-in», щоб врегулювати неплатоспроможність фінустанови за рахунок внутрішніх джерел. Позивачі не полишають спроб їх відсудити», – написала Венедіктова.
У Росії загострюється паливна криза, яка охопила десятки регіонів. Водії змушені займати черги на автозаправках ще з раннього ранку, а в багатьох областях запроваджуються суворі обмеження на продаж пального, передають Патріоти України. За повідомленням...
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...