Професіоналізм, як то кажуть, "зашкалює": Два російські кораблі протягом доби спричинили дві аварії в протоці Босфор

Два російські кораблі потрапили в аварію в протоці Босфор

Суховантаж Русич-10 зіткнувся з кораблем Tahsin Imamoglu, а корабель Волзький-40 не розминувся з риболовецьким судном, зазначають Патріоти України.

Суховантажі під прапорами Росії і Туреччини зіткнулися біля берегів стамбульського району Йенике в протоці Босфор. Про це в суботу, 25 вересня, повідомляє Анадолу з посиланням на управління берегової поліції Туреччини.

Зазначено, що 90-метровий турецький суховантаж Tahsin Imamoglu прямував з провінції Коджаелі в промисловий порт Караденіз Ереглі на узбережжі Чорного моря. А 128-метровий російський Русич-10 - з провінції Бурса в Росію.

До місця події направили катери і буксирувальні судна.

Крім того, уточнює ТАСС, раніше в суботу стався ще один інцидент за участю російського судна.

"140-метровий суховантаж Волзький-40, що прямував з Текірдаґ в Росію, на виході з протоки Босфор зіткнувся з риболовецьким судном, після чого буксири берегової охорони відбуксирували суховантаж до місця якірної стоянки Ахиркапи", - додали у відомстві.


Собівартість вже виросла до 30-32 грн.за кілограм: В Україні може злетіти ціна на цукор

четвер, 28 жовтень 2021, 20:28

Найближчим часом в Україні може сильно зрости ціна на цукор. Зараз собівартість популярного продукту вже досягла 30-32 гривень за один кілограм, а відпускна ціна на заводах становить від 35 до 40 гривень за кілограм. Експерти прогнозують зростання цін,...

Переказати гроші зможуть не всі! "ПриватБанк" встановив обмеження на поповнення карток

четвер, 28 жовтень 2021, 20:07

Українці зіткнулися з обмеженнями на поповнення банківського рахунку до Приватбанку. Ліміт встановлений на цілий місяць, і якщо його досягти, то покласти гроші на картку буде неможливо, передають Патріоти України. На сайті Мінфін клієнтка ПриватБанк н...