Програма чинна до 1 листопада: Хто з українців може отримати виплату в 3,1 тис. грн

В Україні ветерани війни, члени сімей загиблих та ветеранів війни, які набули цього статусу до 24 серпня, у разі неотримання виплати до Дня Незалежності України, можуть оформити допомогу. Програма чинна до 1 жовтня, передають Патріоти України.

За її отриманням треба звернутися до органів Пенсійного фонду України або центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) до 1 листопада. Про це йдеться в заяві Міністерства у справах ветеранів.

У Мінветеранів повідомили, що особам, які не є пенсіонерами та/або не перебувають на службі, разова грошова допомога до Дня Незалежності України виплачується за їхнім особистим зверненням до територіальних органів ПФУ за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебуванням) або в ЦНАП за даними про поточний рахунок, відкритий в уповноваженому банку.

Отже, якщо вам до 24 серпня було встановлено статус та видано відповідне посвідчення, але до 1 жовтня ви не отримаєте разової грошової виплати до Дня Незалежності, потрібно звернутися до 1 листопада до органів Пенсійного фонду України або центру надання адміністративних послуг, пояснили в Мінветеранів.

Деяких українців можуть залишити без субсидії: Хто більше не отримуватиме виплати

четвер, 7 грудень 2023, 7:59

Частина українців може втратити житлову субсидію. Це може статися у випадку заборгованості, яка виникла протягом 3 місяців та перевищує 680 грн. Про це розповіла директорка департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко в етері "Суспільного", передають ...

В Україні повернули податкові перевірки, документ підписав Зеленський: До кого прийдуть "ревізори"

четвер, 7 грудень 2023, 7:24

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт щодо повернення податкових перевірок для підприємств із зони ризику. Очікується, що документ набуде чинності 7 грудня. У такий спосіб було виконано одну з вимог МВФ, передають Патріоти Україн...