Промисловість Росії занепадає, інколи прямо на голову: У Норильську обвалився цех заводу, рятувальники відкопують людей

Обвалення сталося в одному з цехів Норільській збагачувальної фабрики. Про це повідомили в прес-службі МНС Росії, зазначають Патріоти України.

Рятувальникам повідомили про те, що трапилося 20 лютого в 00:44 за московським часом. Як стало відомо, обвал стався в галереї дробильного цеху.
Відзначається, що двоє людей змогли врятуватися самостійно. Ще одного постраждалого витягни з-під завалів, його стан оцінюється як середньо-тяжкий. За інформацією РІА Новини, врятовані чотири людини.

Під уламками можуть перебувати ще шестеро осіб. Для пошуку людей і розбору конструкцій проводяться необхідні заходи, запевнили в МНС.

Став відомий розмір мінімальної пенсії 65-річних громадян після індексації - менше платити не можуть

неділя, 2 квітень 2023, 12:23

В Україні розмір розрахункової пенсії залежить від двох факторів: розміру зарплати, яку отримував пенсіонер, а також накопиченого ним страхового стажу. Однак іще одним фактором, що впливає на розмір пенсії, є вік пенсіонера. Так, є мінімальна пенсія, н...

Постачальники оприлюднили нові тарифи на газ: Скільки доведеться заплатити у квітні

неділя, 2 квітень 2023, 11:49

В уряді розглядають декілька варіантів підвищення цін на газ для побутових споживачів. Дехто вважає, що відразу треба підвищувати до ринкових цін. В альтернативних варіантах пропонують поетапне підвищення вартості газу. Тим часом, компанії-постачальник...