Промисловість Росії занепадає, інколи прямо на голову: У Норильську обвалився цех заводу, рятувальники відкопують людей

Обвалення сталося в одному з цехів Норільській збагачувальної фабрики. Про це повідомили в прес-службі МНС Росії, зазначають Патріоти України.

Рятувальникам повідомили про те, що трапилося 20 лютого в 00:44 за московським часом. Як стало відомо, обвал стався в галереї дробильного цеху.
Відзначається, що двоє людей змогли врятуватися самостійно. Ще одного постраждалого витягни з-під завалів, його стан оцінюється як середньо-тяжкий. За інформацією РІА Новини, врятовані чотири людини.

Під уламками можуть перебувати ще шестеро осіб. Для пошуку людей і розбору конструкцій проводяться необхідні заходи, запевнили в МНС.

Чи не час НБУ знижувати облікову ставку?

неділя, 2 жовтень 2022, 10:38

Про консолідацію монетарної та фіскальної політик. Максимально можлива макроекономічна стабільність була забезпечена в тому числі героїчними діями Національного банку України. Швидкий і відносно безболісний перехід від режиму традиційного інфляційного ...

Персонал змушують підписувати угоди: Росія намагається передати Запорізьку АЕС Росатому, - глава Енергоатому

субота, 1 жовтень 2022, 16:52

Голова Енергоатому Петро Котін заявив, що Російська Федерація намагається передати Запорізьку АЕС російській енергетичній компанії Росатом. Окупанти змушують персонал підписувати відповідні угоди. Про це повідомляє The Guаrdian, передають Патріоти Укра...