
Перший серійний електромобіль від японського автовиробника призначений для їзди містом. Це компактна, але висока модель. Lexus продемонструє новинку під час автомобільної виставки в японському Токіо восени 2019 року, зазначають Патріоти України.
Новинка має футуристичний дизайн. Імовірно, дизайнери взяли за основу концепт моделі LF-SA 2015 року. В салоні електромобіля встановлено кілька екранів, які є основою для оновленої мультимедійно-розважальної системи.

Нові електромобілі розроблено на платформі Toyota, яка є материнською компанією Lexus. У планах виробників — представити споживачеві десять електричних моделей до 2025 року.


Також у Lexus розповіли про плани обладнати колеса електромоторами, але розробники визнають, що таке нововведення буде втілено не скоро. Вони впевнені, що чотири колеса, які рухатимуться незалежно одне від одного, забезпечать кращу динаміку автомобілю, що в свою чергу покращить його керованість.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...