
Перший серійний електромобіль від японського автовиробника призначений для їзди містом. Це компактна, але висока модель. Lexus продемонструє новинку під час автомобільної виставки в японському Токіо восени 2019 року, зазначають Патріоти України.
Новинка має футуристичний дизайн. Імовірно, дизайнери взяли за основу концепт моделі LF-SA 2015 року. В салоні електромобіля встановлено кілька екранів, які є основою для оновленої мультимедійно-розважальної системи.

Нові електромобілі розроблено на платформі Toyota, яка є материнською компанією Lexus. У планах виробників — представити споживачеві десять електричних моделей до 2025 року.


Також у Lexus розповіли про плани обладнати колеса електромоторами, але розробники визнають, що таке нововведення буде втілено не скоро. Вони впевнені, що чотири колеса, які рухатимуться незалежно одне від одного, забезпечать кращу динаміку автомобілю, що в свою чергу покращить його керованість.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...