Прощання з двигунами внутрішнього згоряння: ​Lexus назвав дату прем'єри свого першого серійного електрокара (фотофакти)

Перший серійний електромобіль від японського автовиробника призначений для їзди містом. Це компактна, але висока модель. Lexus продемонструє новинку під час автомобільної виставки в японському Токіо восени 2019 року, зазначають Патріоти України.

Новинка має футуристичний дизайн. Імовірно, дизайнери взяли за основу концепт моделі LF-SA 2015 року. В салоні електромобіля встановлено кілька екранів, які є основою для оновленої мультимедійно-розважальної системи.

Нові електромобілі розроблено на платформі Toyota, яка є материнською компанією Lexus. У планах виробників — представити споживачеві десять електричних моделей до 2025 року.

Також у Lexus розповіли про плани обладнати колеса електромоторами, але розробники визнають, що таке нововведення буде втілено не скоро. Вони впевнені, що чотири колеса, які рухатимуться незалежно одне від одного, забезпечать кращу динаміку автомобілю, що в свою чергу покращить його керованість.

В Україні висунули ультиматум промисловцям, - Гончарук

середа, 19 лютий 2020, 22:19

В рамках нової програми всі підприємства повинні будуть здійснювати моніторинг викидів і щорічно звітувати про дотримання умов інтегрованого дозволу. Кабінет Міністрів України схвалив законопроект, який передбачає запобігання, зменшення та контроль заб...

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,