Просто грошей немає? Виплати субсидії в Україні можуть призупинити, названо умови

У поточному році багато українців можуть позбутися субсидій. У Мінсоцполітики планують перевірки виплат. Відповідний проект опубліковано на сайті ФПУ (Федерація профспілок України) розміщено проект для обговорення відповідного наказу, передають Патріоти України.

У документі сказано, що структурні підрозділи із соціального захисту населення повинні вивчити особисту справу одержувача субсидії тільки після отримання висновків Міністерства фінансів. Якщо будуть виявлені невідповідності в інформації, яку одержувач вказав в особовій справі, буде проводитися повна перевірка на підставі даних з таких установ:

  • Державний реєстр прав на нерухоме майно;
  • Державний реєстр обтяжень рухомого майна;
  • Державний реєстр загальнообов'язкового державного соціального страхування;
  • Єдиного державного реєстру транспортних засобів;
  • Державний реєстр фізичних осіб-платників податків;
  • Державний реєстр загальнообов'язкового державного соціального страхування;
  • Єдиного реєстру боржників;
  • Державний реєстр актів цивільного стану громадян та інших реєстрів;
  • Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Якщо одержувач доведе свою невинність, то суму субсидії йому повернуть. Нагадаємо, в уряді вирішили збільшити субсидії на оплату послуг житлово - комунального господарства жителям прифронтових районів, які в умовах відсутності тепло-та газопостачання більше використовують електроприлади, а також розширили перелік домогосподарств, які можуть отримувати допомогу від держави.

Експерт розповів, що буде з курсом у жовтні: Які чинники вплинуть на гривню

четвер, 21 вересень 2023, 17:53

Наступного місяця готівковий валютний ринок формуватимуть кілька важливих чинників, проте за всіма ознаками курсовий коридор буде в досить звичних для останнього часу межах, передають Патріоти України. Про це у коментарі УНІАН розповів начальник департ...

Прогнози здійснюються: В Україні знову подорожчали всі види пального

четвер, 21 вересень 2023, 17:30

В Україні знову подорожчали всі види пального: автогаз, бензин та дизель. У період з 20 по 21 вересня середня ціна по країні на бензин марки А-95 зросла на 16 копійок - до 54,65 грн/л, передають Патріоти України. Як свідчать дані щоденного цінового мон...