Просто рекордне падіння: Російський ринок акцій обвалився через загрозу західних санкцій

У понеділок, 13 грудня, на тлі геополітичної напруженості, зумовленої загрозою російського вторгнення в Україну, ринок акцій РФ прискорив падіння. Про це свідчать показники на сайті Московської біржі, передають Патріоти України.

За підсумками торгів індекс МосБіржі впав до 3618,31 пункту (-3,8%, вранці індекс піднімався вище 3794 пункту), індекс РТС - до 1548,09 пункту (-4%). Ціни більшості "блакитних фішок" на "Московській біржі" знизилися в межах 7,2%.

Падіння індексу МосБіржі стало рекордним від 4 травня 2020 року. Російський ринок акцій має проблеми з початку листопада. Експерти пов'язують падіння із геополітичною напруженістю та загрозою західних санкцій у разі агресії РФ проти України.

За словами аналітика компанії "Велес Капітал" Олени Кожухової в коментарі “Интерфаксу”, у "Великій сімці" на минулих вихідних попередили про "масштабні наслідки" для РФ, якщо відбудеться російське вторгнення.

Окрім того, акції "Газпрому" упали через висловлювання представників США та Європи, пов'язаних з перспективами запуску "Північного потоку 2". Зокрема, міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що трубопровід поки що не може бути введений в експлуатацію до ЄС, оскільки не відповідає вимогам енергетичного законодавства.

Гетманцев розповів, куди вкласти гроші, щоб обійти всі перевірки та фінансовий моніторинг

неділя, 11 червень 2023, 4:15

Українці можуть вкласти гроші у військові облігації та при цьому витратити практично будь-які свої гроші. Якщо у випадку з банківським депозитом необхідно надати документ про походження коштів та довести, що вони не зароблені у тіні, то при купівлі обл...

Пенсіонерам в Україні збільшать пенсії на 570 грн: Хто може розраховувати на доплати

субота, 10 червень 2023, 21:23

В Україні пенсіонери можуть отримувати доплати до основного розміру пенсії. Суми залежатимуть від віку громадян, які на них претендують, передають Патріоти України. Надбавки надаються пенсіонерам віком від 70 років. Такі люди мають право щомісяця отрим...