Процес пішов: Україна і РФ почали погоджувати договір по транзиту газу

У рамках газових переговорів Україна і Російська Федерація почали погодження договору інтерконекту для подальшого укладення контракту на транзит газу. Про це йдеться в повідомленні НАК "Нафтогаз України" в Facebook, передають Патріоти України.

Повідомляється, що проект договір інтерконекту, який регулює взаємодію операторів газотранспортних систем, був переданий російській стороні ще у вересні, і на минулих переговорах Росія дала свої перші коментарі.

"Такий договір є першим кроком до продовження транзиту, хоча до остаточного рішення ще далеко", - зазначили в "Нафтогазі". Зазначимо, укладення нового договору інтерконекту необхідно у відповідності з європейськими правилами після того, як в Україні провели анбандлінг оператора ГТС.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

Підвищення пенсій: Хто в січні отримає добавку до виплат у 268 грн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:30

У проєкті бюджету на 2024 рік, уряд планує провести перерахунок пенсій українців у три етапи. Зокрема, з 1 січня зросте пенсія для українців, яким виповнилось 65 років, передають Патріоти України. З 1 січня обіцяють встановити мінімальну зарплату на рі...