
У рамках газових переговорів Україна і Російська Федерація почали погодження договору інтерконекту для подальшого укладення контракту на транзит газу. Про це йдеться в повідомленні НАК "Нафтогаз України" в Facebook, передають Патріоти України.
Повідомляється, що проект договір інтерконекту, який регулює взаємодію операторів газотранспортних систем, був переданий російській стороні ще у вересні, і на минулих переговорах Росія дала свої перші коментарі.
"Такий договір є першим кроком до продовження транзиту, хоча до остаточного рішення ще далеко", - зазначили в "Нафтогазі". Зазначимо, укладення нового договору інтерконекту необхідно у відповідності з європейськими правилами після того, як в Україні провели анбандлінг оператора ГТС.
Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...