Прожитковий мінімум в Україні порівняли з цифрами в інших країнах - різниця вражає (відео)

В Україні прожитковий мінімум (2 118 гривень) встановлено на неймовірно низькому рівні, якщо порівнювати його розмір з іншими європейськими державами. Про це йдеться в сюжеті "Апостроф TV", передають Патріоти України.

Наприклад, у Франції та Німеччині прожитковий мінімум в перекладі на гривні становить 50 тисяч гривень, а в Польщі - майже 16 800 гривень.

Для порівняння, в Росії прожитковий мінімум встановлений на позначці в 4 000 гривень, а в Білорусі - 2 800 гривень.

Як заявив в ефірі телеканалу експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський, у всіх країнах по-різному визначають розмір прожиткового мінімуму.

"Береться весь перелік товарів і послуг, визначається їх ціна. Потім виходить сума споживчого кошика прожиткового мінімуму. Уже доходило до анекдоту, що у нас в перелік входили гумові калоші. У європейських країнах же враховується навіть вартість мобільного зв'язку, а в США враховують той факт, що раз в п'ять років людина повинна змінювати машину", - сказав він.

Фальшивки продають через інтернет, далі вкидають через торгівельні точки: Як українцям вберегтися від підробних купюр

четвер, 26 листопад 2020, 19:22

Українцям роздають фальшивки: де і як уберегтися. В Україні фальшиві гроші продають через інтернет, а після поширюють в торгових точках. Щоб не отримати підробку, експерти радять переходити на розрахунки картками й розплачуватися дрібними купюрами, заз...

Де гроші, Зе? Дефіцит держбюджету у жовтні становить понад 30 мільярдів

четвер, 26 листопад 2020, 16:22

За жовтень держбюджет звели з дефіцитом у 30,4 мільярда гривень, загальний дефіцит - 112,2 мільярда. Про це повідомляє Держказначейство, передають Патріоти України. Витрати держбюджету за січень - жовтень становлять понад 950 мільярдів гривень (73% пла...