Прожитковий мінімум в Україні порівняли з цифрами в інших країнах - різниця вражає (відео)

В Україні прожитковий мінімум (2 118 гривень) встановлено на неймовірно низькому рівні, якщо порівнювати його розмір з іншими європейськими державами. Про це йдеться в сюжеті "Апостроф TV", передають Патріоти України.

Наприклад, у Франції та Німеччині прожитковий мінімум в перекладі на гривні становить 50 тисяч гривень, а в Польщі - майже 16 800 гривень.

Для порівняння, в Росії прожитковий мінімум встановлений на позначці в 4 000 гривень, а в Білорусі - 2 800 гривень.

Як заявив в ефірі телеканалу експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський, у всіх країнах по-різному визначають розмір прожиткового мінімуму.

"Береться весь перелік товарів і послуг, визначається їх ціна. Потім виходить сума споживчого кошика прожиткового мінімуму. Уже доходило до анекдоту, що у нас в перелік входили гумові калоші. У європейських країнах же враховується навіть вартість мобільного зв'язку, а в США враховують той факт, що раз в п'ять років людина повинна змінювати машину", - сказав він.

З архіву ПУ. Сім мільярдів "Газпрому" на вітер: 20 свердловин виявилися порожніми, для "Сили Сибіру" немає газу

понеділок, 1 березень 2021, 12:00

Проблема у "Газпрому" виникла з Чаяндінським родовищем, яке вважалося одним з найбільших в РФ за величиною видобутих запасів. Російський енергетичний гігант "Газпром" спіткав черговий провал. Про це у лютому 2020 року розповів впливовий російський Tele...

"Из-за "Северного потока-2" Россию заставят еще и ремонтировать украинскую ГТС", - Ель Мюрид про новий провал Путіна

понеділок, 1 березень 2021, 11:50

"В Германии постепенно формируется консенсус относительно противоречий вокруг "Северного потока-2". Прошедшая конференция по европейской безопасности в Мюнхене позволила уточнить позиции новой администрации США", - пише у своєму блозі Ель-Мюрид, перед...