Прожитковий мінімум в Україні порівняли з цифрами в інших країнах - різниця вражає (відео)

В Україні прожитковий мінімум (2 118 гривень) встановлено на неймовірно низькому рівні, якщо порівнювати його розмір з іншими європейськими державами. Про це йдеться в сюжеті "Апостроф TV", передають Патріоти України.

Наприклад, у Франції та Німеччині прожитковий мінімум в перекладі на гривні становить 50 тисяч гривень, а в Польщі - майже 16 800 гривень.

Для порівняння, в Росії прожитковий мінімум встановлений на позначці в 4 000 гривень, а в Білорусі - 2 800 гривень.

Як заявив в ефірі телеканалу експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський, у всіх країнах по-різному визначають розмір прожиткового мінімуму.

"Береться весь перелік товарів і послуг, визначається їх ціна. Потім виходить сума споживчого кошика прожиткового мінімуму. Уже доходило до анекдоту, що у нас в перелік входили гумові калоші. У європейських країнах же враховується навіть вартість мобільного зв'язку, а в США враховують той факт, що раз в п'ять років людина повинна змінювати машину", - сказав він.

Зберегти здоров'я та нерви водолазів: У Києві протестували надсучасний підводний дрон (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 0:08

Дрон планують використовувати для допомоги у підводних обстеженнях Дніпра. У Києві протестували в реальних умовах підводний дрон Chasing M2. Цей дрон є одним із найсучасніших і найефективніших пристроїв серед тих, що призначені для роботи під водою. Ві...

Сльози скреп: Російський рубль послабився до долара до рівня квітневих показників

субота, 26 вересень 2020, 23:02

Курс долара перевищив позначку в 78 російських рублів вперше з 2 квітня. Про це повідомляє РБК, передають Патріоти України. Зазначається, що зниження курсу рубля відбувається на тлі посилення ризиків другої хвилі COVID. Курс долара виріс на 1,13%, до 7...