Нахабний обман: При обміні валют сім'я киян залишилась без 1,3 мільйона і бажаної квартири

У Дніпровському районі Києва під час операції з обміну валют шахраї обдурили сімейну пару на велику суму. Замість справжніх купюр злочинці підсунули їм сувенірні, передають Патріоти України,

За інформацією видання, киянин і його дружина збиралися продати долари. Чоловік знайшов в Інтернеті один із сервісів з обміну валют, де побачив вигідну пропозицію.

"Про зустріч домовилися на вулиці Регенераторній - біля фітнес-клубу Sport Life. Причому міняла попередив, що він буде на автомобілі KIA Optima і назвав номерний знак", – розповіло джерело.

У призначений час під'їхав автомобіль, в який і сіла сімейна пара, яка хотіла обміняти понад 49 тис.дол. (у гривні це 1 млн 350 тис.). У машині вже знаходилися дві людини: за кермом сидів чоловік, поруч з ним на пасажирському сидінні – жінка.

"Їй віддали долари, вона їх перерахувала і передала "клієнтам" пачки гривень в банківській упаковці і в герметичних целофанових пакетах. Ніяких сумнівів у подружжя не виникло, і вони вийшли з авто", - повідомило джерело.

Після цього чоловік з дружиною пішли у відділення банку, щоб внести гроші на покупку квартири, проте виявилося, що банкноти не справжні – на них було зазначено, що це сувенірна продукція, яка не є платіжним засобом.


Тариф на електроенергію у квітні: Скільки доведеться платити за кожну кВт*годину

субота, 1 квітень 2023, 10:59

В Україні у квітні тариф на електроенергію становитиме 1,44 грн (якщо використовувати 250 кВт*год. на місяць) та 1,68 грн (якщо використати більше). Така ціна збережеться як мінімум до 1 травня, передають Патріоти України. В Україні є підстави для підв...

В Україні з 1 квітня підвищать пенсії, але не всім: Кого зачепить перерахунок

субота, 1 квітень 2023, 10:45

З 1 квітня в Україні відбудеться перерахунок пенсій громадянам, які вже досягли пенсійного віку, але продовжують працювати. Підвищені виплати такі пенсіонери отримають уже в травні, передають Патріоти України. Звертатися нікуди не доведеться – всі розр...