Причина точно вас здивує! В Україні буде найбільший врожай з часів Київської Русі: Які культури б'ють рекорди і чому

Україну в 2021-2022 роках чекає найбільший врожай від часів Київської Русі. І причина навіть не у нових сортах чи технологіях, а у… глобальному потеплінні, яке не оминуло й нашу країну. Такий цікавий прогноз озвучив голова Укргідрометцентру Микола Кульбіда у інтерв'ю виданню "Парламент", передають Патріоти України.

"Цього року в Україні буде найбільший врожай за всю історію, починаючи від Київської Русі. Все це через сприятливі погодні умови, які були під час посівної", - сказав кліматолог.

Зокрема, цього року вже очікується найбільший врожай кукурудзи (експерти вже прогнозують величезне зниження ціни на цю культуру) та озимих.

"Якщо говорити про загрози глобального потепління для аграрного сектору нашої держави, то вони, звісно, є, але сучасні технології дозволяють уникати негативних наслідків. Думаю, наші аграрії зважають на це, особливо великі агрохолдинги", - додав Кульбіда.

За попередню обіцянку воліють мовчати: Україна за п'ять років може відмовитися від імпорту газу – Нафтогаз

середа, 20 жовтень 2021, 22:39

Протягом 5 років Україна матиме змогу самостійно забезпечити себе газом та відмовитися від його імпорту. Про це заявив голова правління "Нафтогазу" Юрій Вітренко під час Українського газового інвестиційного конґресу, зазначають Патріоти України. За йог...

У Зеленського уточнили: Мільйони українців втратили компенсації на оплату комуналки

середа, 20 жовтень 2021, 21:10

Пільг на електроенергію не буде: стало відомо, чому 600 тисяч сімей українців. Незважаючи на фіксацію тарифу на електроенергію для населення, надання бюджетної компенсації тарифу на електроенергію для тих домогосподарств, який використовують цей ресурс...