Принади Карпат чекають! Промо-ролик відродженого Ужгородського аеропорту закликає скористатись найшвидшим туристичним засобом (відео)

Найвіддаленіший від Києва регіональний центр, найменший за населенням, найменшої за площею області, з найстрокатішою природою та найрізноманітнішою етнографією. Закарпаття нагадує, що воно Україна, і чекає на українського туриста

Закарпатська обласна рада виділила кошти на підтримку Ужгородського аеропорту, який взяв на себе всю відповідальність за здійснення рейсів. Йдеться про 2 мільйони гривень, які будуть витрачати в разі збитковості при співпраці з авіакомпанією “Мотор Січ”, що здійснює авіарейси, зазначають Патріоти України.

“Мотор Січ” надає послуги польоту і надає послуги продажу квитків, але аеропорт бере на себе організацію видаткової частини, тобто якщо літак буде незаповнений, це повинен буде покрити аеропорт. Кошти надаються для того, щоб аеропорт мав з чого покривати витрати під час накатки рейсу, — розповів голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

Разом з тим неодноразово говорилося і про рекламну кампанію авіарейсу, що має підвищити інтерес до рейсів. І ось днями відповідна реклама почалася, в мережі опублікували відео, в якому рекламують рейс Ужгород-Київ-Ужгород.

Новий авіарейс має стати важливим містком з Закарпатською Україною, аби пасажири підтримали своїми замовленнями.

Нагадаємо, квитки на авіарейси вже в продажу. Згідно з даними онлайн-сервісу, квиток на 3 червня з Ужгорода до Києва буде коштувати 2576 гривень.

Списують все на Китай: В ЄС, незважаючи на санкції, захотіли відновити співпрацю із Росією

понеділок, 16 грудень 2019, 14:15

У Європейському союзі заговорили про можливе відновлення співпраці з Росією у низці економічних областей, щоб врівноважити надмірний вплив Китаю, передають Патріоти України. "Ми спостерігаємо за відносинами Росії та Китаю у рамках тієї логіки, що ми в...

Чому пенсійний вік підвищують тільки жінкам: Названо несподівану причину

понеділок, 16 грудень 2019, 11:51

Пенсії в Україні через пенсійну реформу вже у 2021-му році зможуть отримати за віком тільки ті жінки, які досягли 60-ти років. Такий поступовий перехід з 55 до 60-ти почався в 2011-му році. А нещодавно Комітетом Ради з питань соцполітики та захисту пра...