Принади Карпат чекають! Промо-ролик відродженого Ужгородського аеропорту закликає скористатись найшвидшим туристичним засобом (відео)

Найвіддаленіший від Києва регіональний центр, найменший за населенням, найменшої за площею області, з найстрокатішою природою та найрізноманітнішою етнографією. Закарпаття нагадує, що воно Україна, і чекає на українського туриста

Закарпатська обласна рада виділила кошти на підтримку Ужгородського аеропорту, який взяв на себе всю відповідальність за здійснення рейсів. Йдеться про 2 мільйони гривень, які будуть витрачати в разі збитковості при співпраці з авіакомпанією “Мотор Січ”, що здійснює авіарейси, зазначають Патріоти України.

“Мотор Січ” надає послуги польоту і надає послуги продажу квитків, але аеропорт бере на себе організацію видаткової частини, тобто якщо літак буде незаповнений, це повинен буде покрити аеропорт. Кошти надаються для того, щоб аеропорт мав з чого покривати витрати під час накатки рейсу, — розповів голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

Разом з тим неодноразово говорилося і про рекламну кампанію авіарейсу, що має підвищити інтерес до рейсів. І ось днями відповідна реклама почалася, в мережі опублікували відео, в якому рекламують рейс Ужгород-Київ-Ужгород.

Новий авіарейс має стати важливим містком з Закарпатською Україною, аби пасажири підтримали своїми замовленнями.

Нагадаємо, квитки на авіарейси вже в продажу. Згідно з даними онлайн-сервісу, квиток на 3 червня з Ужгорода до Києва буде коштувати 2576 гривень.

З 2020 року супутникові тарілки стануть набагато менш привабливими

вівторок, 23 липень 2019, 19:58

На початку наступного року супутниковий сигнал найпопулярніших українських телеканалів буде закодовано. Уже на початку наступного року супутникове телебачення в Україні буде закодоване. На такий крок ідуть найбільші українські телеканали. Вони твердять...

Разом із відсотками: Суд дозволив стягнути 1,3 мільярда доларів з РФ за активи "Ощадбанку" в Криму

вівторок, 23 липень 2019, 12:30

Суд постановив стягнути з Росії не лише вартість захопленого нею майна, а й відсотки, які нараховуються з березня 2014 року. Київський апеляційний суд задовольнив заяву "Ощадбанку" і дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу п...