Притисли "Беню": НБУ відсудив у Коломойського нерухомість на мільйони

Господарський суд Львівської області задовольнив позов Національного банку про стягнення іпотеки з товариства "Дніпрометалсервіс", пов'язаного з Ігорем Коломойським, передають Патріоти України.

Компанія у вересні 2014 року надала НБУ в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 тис. кв. м і вартістю понад 100 млн грн як кредит рефінансування, що його надавали Приватбанку до націоналізації, повідомляє пресслужба НБУ.

"Дніпрометалсервіс" не виконав узятих на себе зобов'язань майнового поручителя ПриватБанку, тому НБУ у травні 2018 року подав до суду.

2018 року Національний банк подав 148 позовів проти колишнього власника Приватбанку Ігоря Коломойського та пов'язаних із ним 32 компаній - майнових поручителів. 24 рішення уже ухвалили на користь НБУ на загальну суму 1,36 млрд грн.

Між "українським дивом" і повною деградацією: У МВФ показали три сценарії розвитку економіки нашої держави

середа, 19 лютий 2020, 19:10

В Міжнародному валютному фонді описали три сценарії можливого розвитку України: від найуспішнішого - з повним реформуванням, до середнього - з частковими реформами, і до найпесимістичного - з відкатом реформ. Про це заявив постійний представник МВФ в У...

Хіти тижня. "Нашла коса на камень, или появится ли в Беларуси своя "ДНР", - експерт

середа, 19 лютий 2020, 17:00

"Мы привыкли к тому, что в бесконечном торге между Минском и Москвой белорусский президент в итоге всегда получает то, что хочет. Но, кажется, теперь надо привыкать к новой модели их отношений", - пише у своєму блозі Денис Лавникевич, передають Патріо...