Притисли "Беню": НБУ відсудив у Коломойського нерухомість на мільйони

Господарський суд Львівської області задовольнив позов Національного банку про стягнення іпотеки з товариства "Дніпрометалсервіс", пов'язаного з Ігорем Коломойським, передають Патріоти України.

Компанія у вересні 2014 року надала НБУ в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 тис. кв. м і вартістю понад 100 млн грн як кредит рефінансування, що його надавали Приватбанку до націоналізації, повідомляє пресслужба НБУ.

"Дніпрометалсервіс" не виконав узятих на себе зобов'язань майнового поручителя ПриватБанку, тому НБУ у травні 2018 року подав до суду.

2018 року Національний банк подав 148 позовів проти колишнього власника Приватбанку Ігоря Коломойського та пов'язаних із ним 32 компаній - майнових поручителів. 24 рішення уже ухвалили на користь НБУ на загальну суму 1,36 млрд грн.

Уряд виділив 1,5 млрд грн на новий водогін для Кривого Рогу, Нікополя та Марганця

вівторок, 6 червень 2023, 23:00

Кабмін виділив 1,5 млрд грн на будівництво нового магістрального водогону, який допоможе забезпечити Кривий Ріг, Нікополь та Марганець питною водою. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль у telegram, передають Патріоти України. За його словами, з Фонду...

Катастрофа на Каховській дамбі позначиться на інших ГЕС України - міністр енергетики

вівторок, 6 червень 2023, 21:53

Катастрофа на Каховській ГЕС позначиться на інших гідроелектростанціях через що може виникнути дисбаланс в енергосистемі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики України з посиланням на слова міністра енергетики України Германа Галущенко,...