"ПриватБанк" блокує карти через перекази на них з-за кордону

Українці все частіше залишають свої скарги на обслуговування в державному банку ПриватБанк. Клієнти відзначають не тільки нав'язливі дзвінки, але і вимоги конфіденційної інформації.

"Украинцы жалуются на то, что банк блокирует карточки и счета. Причем в некоторых случаях таким образом лишают семью средств к существованию", пише видання Місцеві вісті , повідомляють Патріоти України. Далі - мова оригіналу.

"Приватбанк на протязі двох тижнів безпідставно не розблоковує картку, на яку надійшов переказ з-за кордону, посилаючись на Закон Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, тим самим позбавивши сім'ю коштів для проживання на невизначений термін, на численні звернення і заяви лише формальні відмовки, що в них такий порядок", - пишет клиент.

От другого клиента поступила жалоба за блокировку счета из-за того, что на него поступили средства с неизвестного счета.

"Поступила непонятно от кого сума на карту, как выяснилось человек просто ошибся номером когда переводил, в итоге заблокирован счёт и приват банк ничего не делает, а только кормит обещаниями!", - пишет украинец.

А жительница Харькова, жалуется на то что карту на которую она получает зарплату и соц выплаты на брата заблокировали из-за долга по коммунальным услугам.

"Добрый вечер! Мне наложили арест на мою зарплатную карту на которую начисляется минимальная зарплата. Как выяснилось иза долга по коммунальным услугам в квартире где я прописана! Но плюс к этому наложили также арест на социальные выплаты моего родного брата инвалида 1групы детства. Теперь ответьте мне за что теперь мы должны жить, при чём здесь брат который не прописан в моей квартире??? Г. Харьков"

Соответствующий отзывы клиенты публикуют на сайте Минфин.

Дуже попросили Гетьманцев і Ко? Або в очікуванні понеділку, 13-го... Monobank підставив українських заробітчан

неділя, 17 жовтень 2021, 20:09

Monobank від 13 грудня закриває всі картки у польських злотих, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу фінустанови. Ініціатори неприємності радять не чекати грудня, а вже зараз переказати гроші з картки в злотих в будь-яку іншу гривнев...

"Зелений" у світі буде дорожчати: США запускають "доларовий пилосос"

неділя, 17 жовтень 2021, 19:59

Міністерство фінансів США запускає серію великих розміщень державних облігацій, перемикаючи бюджет найбільшої економіки світу в режим «пилососа», який витягує доларову ліквідність з ринків. В четвер президент США Джо Байден підписав закон про тимчасове...