"ПриватБанк" почав арештовувати рахунки клієнтів без причин: Що відбувається і як отримати доступ до грошей на карті

ПриватБанк почав арештовувати рахунки клієнтів без причин: як отримати доступ до грошей на карті - today.ua

Клієнти державної фінустанови почали стикатися з неприємними ситуаціями, які пов'язані із блокуванням доступу до коштів. ПриватБанк без відповідних рішень компетентних органів самовільно заарештовує рахунки українців, передають Патріоти України.

Мешканка міста Одеса на сайті Мінфін написала обурений коментар про роботу ПриватБанку. Користувальниця зареєструвалася на порталі під ніком "StiksAk". Жінка розповіла, що вона випадково дізналася про арешт рахунку до Приватбанку.

У відділенні за адресою: Одеса, М'ясоїдівська вулиця, 31, не змогли назвати причини блокування коштів та порекомендували звернутися до виконавчої служби. Однак і там жінці допомогти не змогли, оскільки не було знайдено відкритих виробництв на її ім'я.

В результаті клієнтка ПриватБанку була позбавлена можливості користуватися власними грошима. Куди звертатися для вирішення проблеми вона також не розуміє

"Випадково дізналися що на рахунок наклали арешт, у відділеннях розводять руками, кажуть що нічого не бачать, радяться звернутися до виконавця. почали обдзвонювати виконавців перевірили в Дія, ніде немає відкритих виробництв. Як так??? куди звертатися? стільки нервів витріпали що слово Приват банк уже сприймається як лайка", - написала "StiksAk" на сайті Мінфін.

Служба підтримки ПриватБанку запевнила клієнтку, що діє виключно у рамках вимог українського законодавства та постанов Нацбанку.

Бережіться! В Україні продають фрукти з Іспанії з небезпечною отрутою

середа, 25 травень 2022, 18:30

В Україні вже стали продавати полуницю та черешню імпортного виробництва. Так, у Києві чоловік отруївся черешнею, яку придбав на ринку. Плоди були привезені з Іспанії, передають Патріоти України. "Надійшло звернення про отруєння громадянина, який вжива...

Apple і Samsung продовжують сертифікувати техніку у РФ навіть після відходу з країни

середа, 25 травень 2022, 18:27

Найбільші виробники електроніки Apple і Samsung, схоже, ще планують продавати техніку в Росії. Так, обидві компанії продовжують реєструвати в базі Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) нові пристрої навіть після відмови від поставок в країну-агресорк...