"ПриватБанк" продадуть, а з МВФ буде меморандум: У Кабміні зробили гучну заяву

Кабінет міністрів разом із МВФ розробляє новий меморандум про співпрацю. Програма буде розрахована на три роки й може стати останньою для України. Про це в інтерв'ю "ЕП" заявила міністерка фінансів Оксана Маркарова, передають Патріоти України.

На питання про подальшу долю ПриватБанку, що також хвилює МВФ, вона повідомила: фінустанову розвиватимуть, а після продадуть.

"Будь-які зворотні рухи з Приватбанком не відповідають нашим стратегічним планам як у борговому, так і в банківському напрямках. Щодо нього в нас чітка стратегія: ми його розвиваємо як державний банк, мінімізуємо втрати держави від докапіталізації і в майбутньому повертаємо шляхом прозорої приватизації", – сказала Маркарова.

Поточна програма з МВФ мала діяти доти, доки не сформується новий уряд. Однак парламентські вибори провели достроково, Кабмін сформували раніше, тому з'явилася потреба в нових переговорах.

"Усі країни, що користувалися допомогою МВФ, проходили шлях реформ і виходили на такий рівень економічного розвитку, на якому вже не потребували цих програм. Ми опрацьовуємо проєкт меморандуму. Рухаємося швидко", – розповіла Маркарова.

Також вона висловила намір "щоб це була наша остання програма з МВФ у позитивному сенсі цього слова". Мовляв, країна зможе обійтися без дешевих кредитів.

"Северный поток-2 в опасности!": У Москві "кіпіш" через ймовірний вхід "зелених" у нову владну коаліцію Німеччини

понеділок, 27 вересень 2021, 20:58

«Если с зелёными никто не вступит в союз, то проблема отпадёт сама собой. Первую роль в новом правительстве будет играть блок ХДС/СС или СДПГ. Не исключен и вариант, при котором они объединятся, благодаря чему социал-демократы получат больше мест в каб...

Гривня прогинається до долара та євро: Нацбанк оприлюднив курс валют на 28 вересня

понеділок, 27 вересень 2021, 20:10

Нагадуємо, 27 вересня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 26,71 – 26,73 гривні, а на закритті міжбанку встановилися на рівні 26,60 – 26,62 гривні.