"ПриватБанк" роз'яснив українцям, як зняти арешт з пенсійних карт

"ПриватБанк"заарештовує рахунки українців, які з різних причин стають боржниками по комунальним послугам. Одна з пенсіонерок на сторінці фінустанови у соцмережах поскаржилася, що банк заарештував її пенсійну картку, і вона залишилася без засобів для існування, передають Патріоти України.

"Я заблокована через комунальний борг. Це моя пенсія по інвалідності та ЗП мінімальна. Мій син воює, захищає мирний сон тих, хто зараз блокує матерям соціальні картки. Це геноцид", - обурилася українка.

У ПриватБанку на коментар відповіли, що арешти рахунків проводяться згідно із законодавством України, починаючи з 6 травня 2023 року. Громадяни можуть продовжувати користуватися певною сумою з картки доти, доки не погасять борги, або поки виконавча служба не винесе рішення про зняття арешту.

"Якщо на картку накладено арешт, ви можете протягом одного календарного місяця здійснювати видаткові операції з певного рахунку на суму в межах двох розмірів мінімальної заробітної плати, а також сплачувати податки, збори. Для цього вам необхідно звернутися до органу, який наклав арешт, та написати заяву для визначення такого рахунку", - відповіли пенсіонерці у ПриватБанку.


За законом клієнтам з арештованими рахунками дозволено щомісяця користуватися сумою у розмірі двох мінімальних зарплат (13 400 грн) за умови, що клієнт звернеться до виконавця і той у свою чергу відправить до банку постанову на зняття арешту на цю суму.

Німеччина запустила власне виробництво ракет до Patriot

субота, 12 липень 2025, 20:59

Німеччина нещодавно відкрила власну лінію з виробництва ракет для систем протиповітряної оборони Patriot і потенційно, у майбутньому, зможе надавати їх Україні. Про це на брифінгу у Києві сказав глава спеціального штабу з питань України в міністерстві ...

Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

субота, 12 липень 2025, 17:54

В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...