"ПриватБанк" та Коломойський: Україну на Заході попередили про наслідки втручання Зеленського

Зміни в банківському секторі, в тому числі націоналізація банку, стали одним з найбільших успіхів економічних реформ за останні п'ять років.

Кредитний рейтинг України може сильно постраждати, якщо переможець президентських виборів Володимир Зеленський втрутиться в судові справи про націоналізацію ПриватБанку. Про це повідомило кредитне агентство Moody's, передають Патріоти України із посиланням на Reuters.

Зазначається, що зміни в банківському секторі, в тому числі націоналізація банку, стала одним з найбільших успіхів економічних реформ за останні п'ять років. "Будь-яка загроза цьому прогресу - така, як ймовірність того, що новий президент втрутиться в судові справи на користь (колишнього власника Приватбанку Ігоря Коломойського. - Ред.) в місцевих судах, - стане серйозною перешкодою на шляху реформ", - пояснили в Moody's.

"Хоча цей сценарій не є базовим, оскільки такий розвиток подій малоймовірний. Але його можлива реалізація надасть суттєвий негативний вплив на кредитний рейтинг України", - йдеться в прес-релізі.

Третя газова війна: Путін втрачає терпіння і готує Європі нову кризу - The American Interest

неділя, 21 липень 2019, 9:05

Доки на вулиці чергове спекотне літо, і Європа обливається пóтом, керівники енергетичних компаній і політики ламають голову над тим, як їхні співгромадяни виживуть наступної зими. Актуальність їхньої задачі підвищується, бо договір про транзит газу чер...

Україський "курячий барон" завершує спорудження найбільшого у Європі біогазового комплексу (відео)

неділя, 21 липень 2019, 6:55

Мільйони птахів вироблятимуть даватимуть не лише м'ясо та яйця, їх послід, утилізація котрого є значною статтею витрат у виробника, станє потужним джерелом для вироблення електроенергії. Інвестиції у будівництво першої черги комплексу склали близько 25...