"ПриватБанк" та Коломойський: Україну на Заході попередили про наслідки втручання Зеленського

Зміни в банківському секторі, в тому числі націоналізація банку, стали одним з найбільших успіхів економічних реформ за останні п'ять років.

Кредитний рейтинг України може сильно постраждати, якщо переможець президентських виборів Володимир Зеленський втрутиться в судові справи про націоналізацію ПриватБанку. Про це повідомило кредитне агентство Moody's, передають Патріоти України із посиланням на Reuters.

Зазначається, що зміни в банківському секторі, в тому числі націоналізація банку, стала одним з найбільших успіхів економічних реформ за останні п'ять років. "Будь-яка загроза цьому прогресу - така, як ймовірність того, що новий президент втрутиться в судові справи на користь (колишнього власника Приватбанку Ігоря Коломойського. - Ред.) в місцевих судах, - стане серйозною перешкодою на шляху реформ", - пояснили в Moody's.

"Хоча цей сценарій не є базовим, оскільки такий розвиток подій малоймовірний. Але його можлива реалізація надасть суттєвий негативний вплив на кредитний рейтинг України", - йдеться в прес-релізі.

Навіть експерти шоковані: Аналітики дали прогноз по курсу долара на тиждень

вівторок, 12 листопад 2019, 14:43

Протягом тижня курс долара в Україні продовжить зниження. Пов'язано це з тим, що минулого тижня регулятор купив на міжбанківському ринку валюту на 372 млн доларів. Підвищення пропозиції на валютному ринку говорить про подальше зміцнення гривні. Про те,...

"Зубожіють ще більше": Росіянам спрогнозували проблеми через "стабільність" банків у РФ

вівторок, 12 листопад 2019, 11:57

З 2013 року Центробанк РФ залив у банківську систему майже $80 мільярдів, або 5,2 трлн рублів. Мінфін Росії змушений заливати трильйони рублів у свої банки, щоб ті не впали і не поховали "провідну" економіку світу. Однак, рятуючи фінустанови, держава р...