"ПриватБанк" заблокував рахунок і вимагає повернути гроші: За що можуть покарати будь-кого

Українець отримав переказ за продаж криптовалюти, після чого його картку у ПриватБанку заблокували. Тепер, щоб розблокувати рахунок, йому потрібно надати рішення суду про те, що він не брав участі у шахрайській схемі. Або повернути гроші жертві шахрайства. Про це йдеться у скарзі клієнта "Привату" на спеціалізованому форумі "Мінфін", передають Патріоти України.

Так, він переказав 18 тис. грн (обміняв криптовалюту на гривні), а потім його рахунок заблокували. Як виявилось, в обміні брали участь шахраї.

"Банк заблокував мій рахунок того ж дня, після отримання скарги від клієнта, який передав мені кошти. Мені вдалося знайти цього клієнта в соцмережах, пояснити всю ситуацію і надати докази того, що я просто продавав свою криптовалюту і не маю жодного відношення до шахраїв. Людина на підставі наданої мною інформації змогла ідентифікувати особу шахрая та надати цю інформацію правоохоронним органам", – розповідає клієнт банку.

Тоді банк рекомендував повернути кошти потерпілому. Однак клієнт цього не зробив: оскільки він віддав шахраї криптовалюту, тому, якби він сам відшкодував клієнтові втрати, то сам виявився б жертвою шахраїв.

У ПриватБанку заявили, що рахунок не розблокують, поки клієнт не поверне жертві гроші, або не отримає рішення суду про те, що він не винний. "Вирішенням питання є повернення коштів або надання рішення суду про непричетність до шахрайства", – зазначили у банку.

Процес не зупинити? НБУ назвав причини високого попиту на валюту та зростання курсу долара

п’ятниця, 5 липень 2024, 21:35

Ситуація на валютному ринку в червні залишалася контрольованою. В умовах дотримання НБУ принципів керованої гнучкості обмінний курс гривні рухався під впливом ринкових чинників як у бік послаблення, так і зміцнення, незначно девальвувавши в середньому ...

Королівство кривих дзеркал

п’ятниця, 5 липень 2024, 19:02

Мінсоцполітики (!) пропонуватиме «оптимізувати» (людською мовою – «скоротити») соціальні видатки. Завжди думав, що задача Мінсоцполітики – знаходити шляхи виплат цих видатків. Зокрема, за рахунок зменшення втрат на корупції, неефективному управлінні і ...