"ПриватБанк" заблокував рахунок клієнта через один переказ - картку можуть розблокувати після суду

Клієнт ПриватБанку поскаржився на те, що після продажу криптовалюти на одній із найпопулярніших бірж його рахунок заблокували. Виявилося, що він провів угоду із шахраєм. Тепер ПриватБанк розблокує рахунок лише за рішенням суду чи після розслідування правоохоронців.

"Мені картку заблокували за скаргою, що людина типу на OLX щось там купила у шахраїв і мені гроші переказав. Всі мої докази про те, що з мого боку угода чиста була – "Приват" не розглядає", – написав клієнт банку спеціалізованому форумі Мінфін.

Як стверджує клієнт банку, він не знав, що отримує гроші від жертви шахрайської схеми і був упевнений, що продає свою криптовалюту. Однак виявилося, що шахрай для покупки використав гроші своєї жертви.

Вас може зацікавити:Озвучено долю Усика після перемоги у реванші над Ф'юрі

"За результатами перевірки ми бачимо, що вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання. Поки що банк змушений обмежити ваш рахунок. І водночас рішення може бути змінене після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду", – відповіли у "Приваті".

У службі підтримки ПриватБанку OBOZ.UA пояснили: рахунок можуть бути розблоковані після перевірки. "Може бути блокування перекладу, але це зупинка операції. Тоді вам прийде повідомлення з проханням надати документи для розблокування транзакції", – розповідає співробітниця служби підтримки OBOZ.UA. Якщо надати банку всю необхідну інформацію, переказ (чи рахунок) розблоковується.

Йдеться про таку інформацію:

  • нікнейм продавця на біржі (скриншот із сайту)
  • нікнейм покупця на біржі (скриншот із сайту)
  • угода-ордер із сайту (скриншот із сайту)
  • назва сайту (скриншот із сайту)
  • скріншоти ордера з назвою біржі (скриншот із сайту)
  • скріншот, на якому видно справжнє ім'я покупця та відправника.

У Києві українцям без вищої освіти готові платити понад 40 000: Кого шукають

неділя, 16 червень 2024, 11:27

Хороші гроші в Україні можна заробляти, не маючи вищої освіти - зокрема, будучи фахівцем в одній із робочих сфер. Наприклад, у Києві роботодавці готові платити представникам деяких спеціальностей 40 тис. грн і більше, передають Патріоти України. Зокрем...

Зброя та боєприпаси для України - вигідний бізнес: Sunday Times розповідає, як посередники наживаються на війні

неділя, 16 червень 2024, 10:56

Українська сторона під час закупівлі зброї та боєприпасів зіштовхується з посередниками, які серйозно завищують ціну. Про це розповів засновник Агенції оборонних закупівель України, юрист Володимир Пікузо в інтерв'ю The Sunday Times, передають Патріоти...