"Привид" дефолту: Агентства S&P і Fitch знизили рейтинг України в іноземній валюті через проблеми виплат за боргами

Як повідомляє Reuters, рейтингові агентства S&P і Fitch знизили рейтинг України в іноземній валюті. Аналітики вважають, що реструктуризація боргу може бути проблемною, передають Патріоти України.

S&P знизило рейтинг України в іноземній валюті до SD/SD з CC/C, що означає «обмежений дефолт» "Враховуючи оголошені умови реструктуризації і відповідно до наших критеріїв, ми розглядаємо угоду як проблемну і рівнозначну дефолту", — йдеться в повідомленні рейтингового агентства.

Fitch знизило довгостроковий рейтинг країни в іноземній валюті з C до RD, оскільки вважає відстрочку виплати боргу завершенням обміну проблемного боргу.

У S&P також заявили, що макроекономічний і фіскальний стрес, викликаний вторгненням Росії в Україну, може послабити здатність уряду України залишатися в курсі своїх боргових зобов'язань у національній валюті, і знизило рейтинг країни в національній валюті до CCC+/C з B-/B.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...