Путін доручив уряду РФ анексувати Запорізьку АЕС

Тепер Росенергоатому санкцій не уникнути, за що так переймались у Москві

Своїм «указом» диктатор доручив російському уряду забезпечити «прийняття у федеральну власність об'єктів використання атомної енергії Запорізької АЕС та іншого майна, яке є необхідним для здійснення її діяльності».

Він також наказав вжити заходів щодо створення «федерального державного унітарного підприємства «Запорізької АЕС»».

Путін доручив уряду визначити особливості експлуатації, видачі ліцензій та інших аспектів регулювання діяльності «акціонерного товариства «Експлуатуюча організація Запорізької АЕС»» на період до 2028 року.

У Росенергоатомі заявили, що Запорізьку АЕС «очолив» колишній головний інженер Балаківської АЕС Олег Романенко. Також там повідомили, що найближчим часом усі співробітники станції будуть «працевлаштовані» до штату нової «експлуатуючої організації» зі збереженням зарплати.

Зазначимо, в «Енергоатомі» заявили, що рішення «Росатому» щодо створення товариства «Експлуатуюча організація ЗАЕС» з юридичною адресою в Москві є нікчемним.

Як відомо, на Запорізькій атомній електростанції український технічний персонал працює як заручники, оскільки там знаходиться пів тисячі окупантів із військовою технікою.


Шантаж Кремля виявився саморуйнуванням: Економіст-міжнародник навів три причини, чому РФ програє в енергетичній війні із Заходом

неділя, 27 листопад 2022, 20:28

На початку повномасштабної війни Росії проти України ЄС ще був найбільшим покупцем енергоресурсів РФ, але тепер європейські країни назавжди пішли. Про це заявив економіст Фатіх Біроль, який очолював Міжнародне енергетичне агентство, повідомляють Патріо...

Роботу енергосистеми України стабілізували: Шмигаль назвав поточний дефіцит електрики

неділя, 27 листопад 2022, 19:41

Раніше Шмигаль повідомив, що збитки НЕК Укренерго через російські обстріли становлять понад 70 мільярдів гривень.