
Своїм «указом» диктатор доручив російському уряду забезпечити «прийняття у федеральну власність об'єктів використання атомної енергії Запорізької АЕС та іншого майна, яке є необхідним для здійснення її діяльності».
Він також наказав вжити заходів щодо створення «федерального державного унітарного підприємства «Запорізької АЕС»».

Путін доручив уряду визначити особливості експлуатації, видачі ліцензій та інших аспектів регулювання діяльності «акціонерного товариства «Експлуатуюча організація Запорізької АЕС»» на період до 2028 року.

У Росенергоатомі заявили, що Запорізьку АЕС «очолив» колишній головний інженер Балаківської АЕС Олег Романенко. Також там повідомили, що найближчим часом усі співробітники станції будуть «працевлаштовані» до штату нової «експлуатуючої організації» зі збереженням зарплати.
Зазначимо, в «Енергоатомі» заявили, що рішення «Росатому» щодо створення товариства «Експлуатуюча організація ЗАЕС» з юридичною адресою в Москві є нікчемним.
Як відомо, на Запорізькій атомній електростанції український технічний персонал працює як заручники, оскільки там знаходиться пів тисячі окупантів із військовою технікою.
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...