
Своїм «указом» диктатор доручив російському уряду забезпечити «прийняття у федеральну власність об'єктів використання атомної енергії Запорізької АЕС та іншого майна, яке є необхідним для здійснення її діяльності».
Він також наказав вжити заходів щодо створення «федерального державного унітарного підприємства «Запорізької АЕС»».

Путін доручив уряду визначити особливості експлуатації, видачі ліцензій та інших аспектів регулювання діяльності «акціонерного товариства «Експлуатуюча організація Запорізької АЕС»» на період до 2028 року.

У Росенергоатомі заявили, що Запорізьку АЕС «очолив» колишній головний інженер Балаківської АЕС Олег Романенко. Також там повідомили, що найближчим часом усі співробітники станції будуть «працевлаштовані» до штату нової «експлуатуючої організації» зі збереженням зарплати.
Зазначимо, в «Енергоатомі» заявили, що рішення «Росатому» щодо створення товариства «Експлуатуюча організація ЗАЕС» з юридичною адресою в Москві є нікчемним.
Як відомо, на Запорізькій атомній електростанції український технічний персонал працює як заручники, оскільки там знаходиться пів тисячі окупантів із військовою технікою.
Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...
У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...