Путін дуже зацікавлений: У разі припинення транзиту газу Росія втратить у 7 разів більше, ніж Україна, - експерти

Якщо з 1 січня 2020 року транзит російського газу через газотранспортну систему України припиниться, втрати Росії можуть сягнути € 3,4 млрд за перший квартал року. Україна втратить дохід від транзиту на суму близько півмільярда євро. Такий висновок міститься у дослідженні, проведеному німецьким Інститутом з вивчення економіки енергетики при Кельнському університеті (EWI), передають Патріоти України.

Таким чином, російська економіка може втратити майже у 7 разів більше, ніж українська, у випадку так званого "нульового" транзиту.

Втрати Росії у дослідженні пов'язують з тим, що країна не зможе у повній мірі отримати свою експортну виручку від експорту газу. Втрати України - з тим, що вона не отримає плати за транзит, яка щороку приносить до $ 3 млрд. Економічних втрат, у разі неукладення, зазнає і ЄС. Ціни на газ у Європі можуть значно зрости, через що економіка країн ЄС може зазнати близько € 1,5 млрд. У разі ж, якщо зима буде холодною, то сума може зрости до € 2,1 млрд.

В Україні злетять ціни на продукти: Експерти спрогнозували, що подорожчає найбільше

понеділок, 27 січень 2020, 15:45

Ціни в Україні сильно підвищаться в 2020 році - особливо подорожчають харчові продукти, вартість яких залежить від ряду факторів - урожайності, сезонності, дефіциту. Крім того, ціни в українських магазинах змінюються залежно від рівня інфляції, наздога...

Горе скреп: Китай обійшов Росію в престижному рейтингу виробників зброї

понеділок, 27 січень 2020, 11:58

Китай випередив Росію в рейтингу виробників зброї та займає друге місце після США, повідомляють Патріоти України.з посиланням на матеріали Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем світу (SIPRI). Повідомляється, що раніше в щорічний то...