
На тлі масових антиросійських санкцій, які були введені у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, влада країни-агресора готує рекордне за 11 років підвищення тарифів на газ для населення, передають Патріоти України.
Як повідомляє The Moscow Times з посиланням на прогноз соціально-економічного розвитку Мінекономіки РФ, передбачається, що підвищення тарифу допоможе наповнити бюджет "Газпрому", який втратив три чверті виручки на ключовому, європейському, ринку.
Оптові тарифи на газ для населення з липня 2024 року зростуть на 11,2%, а з липня 2025 року - ще на 8,2%. За два роки газ подорожчає для громадян країни-агресора на 20%, а з початку війни - на 34%: торік тарифи індексували двічі - на 3% у липні та на 8,5% у грудні. У 2023 році індексації не проводили.
Примітно, що жодного разу за останні роки ціни на газ не росли настільки стрімко: у 2021 році індексація становила 3%, у 2020-му - 3%, у 2019-му - 1,4%, у 2018-му - 3,4%. Останнє різке підвищення газових тарифів - на 15% за рік - відбулося в 2013 році.
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...