Путін з Рогозіним плигають на батуті: У США російську "Луну-25" назвали рудиментом

Космічний апарат Chang'e 5 американський фахівець назвав більш функціональним.

Перша російська місія «Луна-25» до природного супутника Землі «виглядала б добре на початку 2000 року», а зараз виглядає вже менш амбіційно на тлі китайської Chang'e 4. Про це заявив РІА "Новости" науковий співробітник Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики (США) Джонатан Макдауелл, передають Патріоти України.

За його словами, китайська Chang'e 5 створює загрозу того, що «Луна-25» взагалі стане рудиментом. Говорячи про російську місячну програму, експерт зазначив її «відставання після багаторічних затримок» від відповідних проектів США і Китаю.
Космічний апарат Chang'e 5 фахівець назвав більш функціональним, ніж радянські серії E-8-5, що використовувалися в 1960-1970-х роках для доставки на Землю зразків місячного ґрунту. Можливі труднощі в реалізації китайської місії на Місяць експерт пов'язав з необхідністю здійснення стикування на навколомісячній орбіті при поверненні на Землю.
У листопаді в Китаї з космодрому Веньчан запустили важку ракету Long March-5 з місією Chang'e 5, в ході якої планується протягом 23 діб доставити на Землю зразки місячного ґрунту.

У Кремлі буде істерика: Німецький концерн вийшов з проєкту "Північний потік-2" через загрозу санкцій США

вівторок, 19 січень 2021, 18:15

Концерн Bilfinger SE вийшов з будівництва "Північного потоку-2", ставши першою німецькою компанією, яка залишила проєкт російського газопроводу. Про це пише Bild, посилаючись на відповідні листи компанії, відправлені в США, передають Патріоти України. ...

Х**ла дотискають? "Газпром" вперше визнав ймовірність припинення будівництва "Північного потоку-2"

вівторок, 19 січень 2021, 17:43

Російський виробник газу "Газпром" у випущеному ним проспекті єврооблігацій визнав, що існують ризики зупинки чи згортання проєкту газопроводу "Північний потік-2". Із документом "Газпрому" у вівторок ознайомилось агентство Reuters, передають Патріоти ...